صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا گسترش پوشش Coronavirus تست

EAGAN, Minn., 6 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا (صلیب آبی) دولت منجر بیمه بهداشت اعلام کرده است فوری پوشش به روز رسانی در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش و تاثیر coronavirus (COVID-19).

  • صلیب آبی را پوشش کامل هزینه های لازم پزشکی آزمایش های تشخیصی که سازگار با CDC راهنمایی مربوط به COVID-19. با هیچ هزینه ای برای عضو صلیب آبی خواهد پرداخت مناسب لازم پزشکی آزمایش های تشخیصی برای به طور کامل بیمه کارفرما فردی و مدیکر اعضای که با سی دی راهنمای تست. اعضای این نمی خواهد که هر شرکت پرداخت, شرکت بیمه و یا معافیت هزینه های آزمون. خود بیمه کارفرمایان باید انعطاف پذیری لازم برای اعمال همان بدون ساختار هزینه.
  • صلیب آبی را چشم پوشیدن از همه قبل مجوز برای تست های تشخیصی برای خدمات تحت پوشش که از نظر پزشکی لازم و سازگار با CDC ارشاد اگر مبتلا COVID-19. صلیب آبی نیز اختصاص داده شده کارکنان بالینی در دسترس برای رسیدگی به سوالات مرتبط با پزشکی و خدمات حصول اطمینان از به موقع بودن از پاسخ.
  • صلیب آبی را افزایش می دهد دسترسی به داروهای تجویزی توسط waiving اولیه دارو دوباره پر کردن محدودیت 30 روزه نسخه تعمیر و نگهداری داروها (سازگار با عضو طرح سود) و/یا تشویق کاربران به استفاده از 90 روز سفارش پستی بهره مند شوند. علاوه بر این کاربران نمی خواهد در قبال این هزینه های اضافی که ناشی از به دست آوردن یک غیر ارجح دارو.
  • صلیب آبی را گسترش دسترسی به telehealth و پرستار/ارائه دهنده خطوط تماس ویژه. با توجه به ماهیت این بیماری به دنبال فرد در مراقبت های پزشکی ممکن است منجر به بیشتر گسترش ویروس. ما را تشویق به استفاده از مجازی مراقبت و همچنین تسهیل عضو دسترسی و استفاده از پرستار/ارائه دهنده خطوط تماس ویژه.

صلیب آبی همچنان هوشیار و متمرکز در تلاش های ما برای اطمینان از ما در حال انجام همه ما می توانیم برای اطمینان از سلامت و ایمنی از اعضای ما و همکاران ما. اطلاعات به موقع و به روز رسانی را می توان در یافت bluecrossmn.com/coronavirus.

در مورد صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا
صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا (bluecrossmn.com) با دفتر مرکزی در سنت پل در حومه Eaganشد چارترد در سال 1933 به عنوان سوتا اول طرح بهداشتی و همچنان به انجام آن منشور ماموریت امروز به عنوان یک شرکت بهداشت: برای ترویج گسترده تر و بیشتر مقرون به صرفه و به موقع در دسترس بودن خدمات بهداشتی و درمانی برای مردم در مینه سوتا. صلیب آبی است نه برای سود مشمول مالیات سازمان است. صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا مستقل مجوز از صلیب آبی و سپر آبی انجمن که مقر آن در شیکاگو.

منبع صلیب آبی و سپر آبی از مینه سوتا

لینک های مرتبط

www.bluecrossmn.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر