بلومبرگ زیر آتش برای 2016 کشاورزان نظر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ کشیده شده انتقاد پس از نظرات او در سال 2016 در مورد کشاورزی که او گفت: نیاز کمتر “ماده خاکستری” از مدرن مشاغل فاکس نیوز گزارش.

در دانشگاه آکسفورد را Saïd مدرسه کسب و کار در ماه نوامبر سال 2016 بلومبرگ گفت که او می تواند “کسی آموزش حتی افرادی که در این اتاق به یک کشاورز. این یک فرایند است. شما حفاری سوراخ, شما با قرار دادن بذر در شما قرار داده و خاک در بالا اضافه کردن آب بالا می آید ذرت. شما می توانند یاد بگیرند که. پس از آن ما تا به حال 300 سال از جامعه صنعتی است. شما با قرار دادن قطعه ای از فلز در تراش و شما به نوبه خود میل لنگ در جهت فلش و شما می توانید یک کار است. و ما ایجاد بسیاری از مشاغل است. در یک نقطه 98 درصد از جمعیت مشغول به کار در بخش کشاورزی در حال حاضر آن را 2 درصد در ایالات متحده است.”

سابق شهر نیویورک شهردار در ادامه گفت: “در حال حاضر می آید اقتصاد اطلاعات و اقتصاد اطلاعات است و اساسا متفاوت است چرا که آن را ساخته شده در اطراف جایگزین مردم با تکنولوژی و مجموعه مهارت های است که شما باید به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم و تجزیه و تحلیل و کل سطح و درجه متفاوت است. شما باید مهارت های مختلف تنظیم شما باید خیلی بیشتر از ماده خاکستری است.”

FCC کمیسیون برندان Carr توییتی گفت: “مزرعه تراکتور و ترکیب بسته به مراتب بیشتر tech از بلومبرگ ترمینال. آنها به همراه اطلاعات مراکز. امریکا کشاورزان در حال حاضر کارشناسان در زراعت, فن آوری اطلاعات, تجزیه و تحلیل ترافیک و دیگر مهارت های پیشرفته. ممنون برای کار خود را.”

فاکس نیوز ارشد تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم در توئیتر خود نوشت: “بلومبرگ به نظر می رسد به دست آورد و دانش خود را از کشاورزی با تماشای Hee-Haw.”

شیکاگو تریبیون نویس جان کاس افزود: “بلومبرگ: تمسخر آمریکا #کشاورزان است که هیچ راهی برای متحد کردن کشور است. او همچنین ممکن است آنها را به نام #اسفناک #rubes. راه خود را آشکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر