مایک بلومبرگ انتقال 18 میلیون دلار از انتخابات ریاست جمهوری به کمیته ملی حزب دموکرات در بزرگترین تک جمله انتقال تا کنون.

به طور کلی بلومبرگ صرف نزدیک به 1 میلیارد دلار را به خود شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد با توجه به فدرال جدید کمیسیون انتخابات تشکیل پرونده. که تقریبا دو برابر نسبت به آنچه قبلا گزارش شده است.

کل هزینه از اپل بزرگ میلیاردر کوتاه زندگی می کردند و خود بودجه 102-روز مبارزات انتخاباتی بود $935,360,675.56 — و یا نزدیک به 10 میلیون دلار در روز از پر کردن ساخته شده در روز جمعه نشان می دهد.

این آخرین نشانه از این تاجر میلیاردر را به ادامه دخالت در مسابقه پس از پایان دادن به انتخاباتی خود را در این ماه به دلیل بدون زرق و برق نشان دادن در مارس 3 مقدماتی. در کسانی فوق العاده سهشنبه, مسابقات, سابق شهر نیویورک شهردار برنده تنها یک خاک ایالات متحده.

بلومبرگ سهم به مقدار بیش از حزب ملی به نوعی تعادل نقدی. انتقال کمک خواهد کرد DNC را برای برخی از تند ضرر مالی که در مقایسه با آن جمهوری خواه آمریکا که به طور معمول مطرح شده است و ده ها میلیون نفر بیش از دموکراتیک سازمان در طول چرخه های انتخاباتی.

یکی از ثروتمندترین مردان با ارزش خالص برآورد شده به بیش از 60 میلیارد دلار بلومبرگ وعده داده شده در طول مبارزات انتخاباتی خود که او را کمک دموکرات ها سعی کنید به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف نظر از اینکه چگونه خود را در کاخ سفید پیشنهاد شانس.

به بلومبرگ کمپین که استخدام کارکنان 2,400 مردم در سراسر 43 متحده نیز انتقال دفاتر خود در شش محوری متحده به احزاب دموکراتیک در آن کشورها برای کمک به سرعت بخشیدن به استخدام و سازماندهی. کسانی متحده در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین.

سابق بلومبرگ کمپین کارکنان در این دفاتر ادامه خواهد پرداخت و در مبارزات انتخاباتی خود را از طریق هفته اول در ماه آوریل و مزایای کامل از طریق پایان ماه آوریل است. پس از آن آنها می تواند در تئوری پیشنهاد دولت احزاب آموزش دیده و آماده استخر استخدام بالقوه برای ساخت عملیات خود را به عنوان نوامبر انتخابات عمومی.

بلومبرگ قول داده بود زمانی که کارکنان آنها استخدام شده بودند که آنها می تواند از طریق پرداخت نوامبر اما در اوایل این ماه بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود تیم بود گفت: آنها شده بود اجازه رفتن خواهد بود و پرداخت تنها از طریق پایان ماه مارس.

DNC گفته بلومبرگ پول و املاک املاک و نقل و انتقال می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش حزب 12-دولت میدان نبرد برنامه با تمرکز بر استخدام اضافی کارکنان به کار در سازماندهی و عملیات داده. بلومبرگ سابق کمپین کارکنان نمی خواهد هر گونه استفاده در فرآیند استخدام گفته است.

“بلومبرگ شهردار و تیم او در حال ساخت خوب در تعهد خود را به” اقامت از طریق درگیر نوامبر گفت: DNC رئیس تام پرز در بیانیه ای. او افزود که حمایت خواهد کرد “کمک دموکرات ها برنده بالا و پایین انتخابات” و “کمک به مطمئن شوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدت رئیس جمهور.”

بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد مارس 4 روز بعد از شنبه ناامیدی. از آن پس او داده است ده ها میلیون از پول خود را به های مختلف گروه دموکرات و باعث می شود.

در یک یادداشت به پرز اعلام انتقال بلومبرگ کمپین گفت که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “سوء مدیریت” از coronavirus بحران باید هزینه او گوید: “ما باید فرض کنیم که تهمت به بی کفایتی خواهد بود به اندازه کافی به او را به یک دوره رئیس جمهور.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی دروغ و انتشار اطلاعات غلط در خصوص استفاده از ابزار دیجیتال و وسایل دیگر با نوسان رای دهندگان در میدان نبرد متحده ادامه خواهد داد برای اطمینان از یک مسابقه در ماه نوامبر. هر تصمیم ما را به عنوان دموکرات باید حساب این” کمپین نوشت.

پس از خروج مسابقه بلومبرگ کمک کرده $500,000 به Voto Latino برای کمک به ثبت نام رای دهندگان لاتین 2 میلیون دلار به گروه های جمعی در آینده برای کمک به ثبت نام رای دهندگان آمریکایی آفریقایی و 2 میلیون دلار به نوسان در سمت چپ یک گروه متمرکز در انتخاب دموکرات ها در نوسان مناطق.

DNC را در میدان نبرد تلاش اهداف آریزونا, گرجستان, اوهایو و فلوریدا, New Hampshire, نوادا, کارولینای شمالی, میشیگان, پنسیلوانیا, تگزاس, ویرجینیا و ویسکانسین. آن را ترکیبی از کشورهای که بدبختانه به عقب و جلو بین دو طرف در سال های اخیر ریاست جمهوری چرخه و چند که باید تکیه خواه اما انتظار می رود به توان رقابتی در ماه نوامبر.

هر چند DNC هرگز آن بازی ایران با همتای در عضله مالی پرز و رهبران حزب قرار داده اند حق بیمه در هماهنگی در سراسر دموکراتیک طیف ریاست جمهوری این چرخه پس از تماشای جمهوری خواه بی سر و صدا upstage آنها را در اطلاعات عملیات و رای دهندگان توسعه در سال 2016.

دموکرات ها هنوز هم قرار دادن با هم تبادل داده خواهد شد که لینک مبارزات ملی حزب رای دهندگان فایل و اطلاعات رای دهندگان از گروه های مستقل از جمله اولویت های ایالات متحده آمریکا فوق العاده PAC عمده تبلیغات و رای دهندگان توسعه پلیر دموکراتیک تلاش.

به عنوان بخشی از این تلاش بلومبرگ و هر دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری که خریداری DNC ملی رای دهندگان فایل متعهد به روز رسانی اطلاعات رای دهندگان. این بدان معناست که به عنوان مثال به احتمال زیاد نامزد جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود قادر به استفاده از رای دهندگان اطلاعاتی که بلومبرگ گسترده کمپین عملیات جمع آوری شده در حالی که آن را در عمل.

بلومبرگ مستقیم کمک به حزب ملی است که ممکن است فقط به این دلیل که او یک نامزد ریاست جمهوری. کمپین فدرال امور مالی قوانین محل کلاه چقدر یک فرد می تواند به یک حزب سیاسی کمیته. اما افراد می توانند وام و یا کمک به عنوان بسیاری از پول شخصی به بخت و اقبال خود را به عنوان آنها می خواهند. در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می تواند انتقال نامحدود مبالغ به حزب رسمی کمیته.

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de