سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ روز سه شنبه گفت او نمی تواند برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مگر در مواردی وجود دارد یک رقابت دموکراتیک ملی کنوانسیون که فقط اتفاق می افتد اگر هیچ نامزد برنده حداقل 1,991 نمایندگان در مقدماتی.

“من فکر نمی کنم که من می تواند به نفع هر یک از راه های دیگر” بلومبرگ گفت: در مبارزات انتخاباتی خود در فلوریدا به گفته NBC News.

“اما رقابت کنوانسیون در یک فرایند دموکراتیک” او گفت:. “قوانین وجود دارد در حزب دموکرات چگونه شما در مورد این. و من می بینم برنی ساندرز گفت: همه از ناگهانی او نمی خواست به پیروی از قوانین.

“من آن را توهین آمیز است که برنی ساندرز که آخرین بار او بود که به نفع نوع یک کنوانسیون و در حال حاضر مخالف بود و به آن” بلومبرگ ادامه داد. “من حدس می زنم که در آن شما ایستاده بستگی به جایی که شما نشسته است.”

دموکراتیک زمینه باریک به طور قابل توجهی پس از انتخابات قبلی. میلیاردر تام Steyer دیابت Ctq, D -, Minn. و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تمام کاهش یافته است پس از نمایش ضعیف در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه.

بلومبرگ اضافه شده او نمی داند که اگر او برنده خواهد شد هر یک از 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده است که رای گیری در مارس 3, سه شنبه, که مبارزات انتخاباتی خود را به حال شده است با هدف قرار دادن بیش از چهار متحده که خود را برگزار می مقدماتی یا قفقاز پیش از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im