تیم اوبراین یک مشاور ارشد سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, پاره پاره بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., برای “loopy مسائل” او نوشت: در 1960s, مقالات, Mediaite گزارش.

“ما باید یک نامزد که افزایش یافته است در این نظر سنجی به این دلیل سابقه” اوبراین گفت: بلومبرگ در سی ان ان روز سه شنبه. “برنی است loopy مسائل در پس زمینه خود گفت: زنان سرطان را از داشتن بیش از حد بسیاری از ارگاسم یا کودکان نوپا باید به اجرا در اطراف و لمس هر یک از دیگر اندام تناسلی به عایق خود را از پورنو؟”

اوبراین به نظر می رسد ارجاع مقاله ساندرز در سال 1969 نوشته است که در منتشر شد, ورمونت, فریمن. در آن او با انتقاد از تلاش برای محافظت از کودکان از برهنگی.

“در ورمونت در دولت, ساحل, یک مادر است و مواخذه توسط سازمان اجازه می دهد او را 6 ماه دختر به مورد و بدون پوشک” او نوشت: به گفته مادر جونز. “در حال حاضر اگر کودکان در اطراف برهنه آنها مسئول برای دیدن هر یک از دیگر اندام های جنسی و شاید حتی آنها را لمس. چیز وحشتناک! اگر ما [افزایش] کودکان تا مثل این احتمالا خراب کردن کل پورنوگرافی, کسب و کار, نه به ذکر است این بخش بزرگ از اقتصاد عمومی است که باعث می شود پول خود را با بازی در مردم ناامیدی جنسی.”

وقتی پرسیده شد که در مورد گذشته خود مقالات توسط مادر جونز ساندرز کمپین گفت: “این مقاله نوشته شده بود بیش از 40 سال پیش. مثل اکثر مردم برنی نمایش در بسیاری از مسائل تغییر کرده در طول زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im