بلومبرگ دستور خبرنگاران کردن داستان با توجه به فشار

خبری بلومبرگ مانع از آن خود خبرنگاران از پیگیری 2012 مقاله کاوش در چین ثروتمند طبقه حاکم با توجه به نگرانی که پکن خواهد لگد این شرکت به خارج از کشور و محروم کردن آن از پر سود کسب و کار NPR گزارش روز دوشنبه.

بیشتر کاوش مقاله خواهد “دعوت حزب کمونیست به… کاملا بسته ما را و پا زدن ما را به خارج از کشور” بلومبرگ موسس editor-in-chief متی Winkler گفت: در سال 2013 ضبط به دست آمده توسط NPR.

ضبط شد و در یک کنفرانس تلفنی با اعضای بلومبرگ چین مبتنی بر تیم تحقیقاتی که تا به حال مشغول به کار شده است برای بیش از یک سال و در یک داستان افشای فساد متصل به اوباما و خانواده اش .

بلومبرگ عمده منبع درآمد فروش گران مالی پایانه های است که بسیار وابسته به دسترسی به بازار چین است.

در زمان ضبط Winkler علنا رد او جلوگیری از توسعه این داستان به دلیل ترس از پیامدهای گفت که او کشته نشده داستان.

اما خبری بلومبرگ با موفقیت خاموش خبرنگاران درگیر و حتی سعی در آرام نگه داشتن همسر یکی از خبرنگاران.

پس از بلومبرگ منتشر شده داستان برای اولین بار توسط تیم خود را از خبرنگاران افشای رسوایی در چین این شرکت به تهدید مقامات چینی و خبرنگاران خود را مجبور به حرکت به هنگ کنگ که آنها فکر می کردند می تواند یک محل امن تر.

اما خبرنگاران ادامه داد: پروب و ارشد اخبار ویراستاران در شهر نیویورک ابراز هیجان در مورد این یافته ها به عنوان یک پایه و اساس برای دیگری افشا قبل از مدیران ارشد در این شرکت دستور داد که روزنامه نگاران برای جلوگیری از دنبال کردن داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de