بلومبرگ تشبیه معلمان اتحادیه TECHFREEDOM به NRA

مایک بلومبرگ خواهد شد که بیشتر بار برای پاسخ به او در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از یک بار در مقایسه با اتحادیه معلمان و نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی به NRA, این, n. y. پست گزارش شده است.

نظرات از میلیاردر سابق n. y. شهردار آمد و در سال های 2007 و 2013 بر اساس این گزارش.

“شما همیشه باید این مشکل از یک گروه بسیار کوچک از افرادی که مجرد هستند-موضوع متمرکز بر داشتن نامتناسب درصد از قدرت – که دقیقا NRA,” بلومبرگ گفت: در سال 2007 در هر پست.

سپس-شهردار بلومبرگ پاره پاره منتقدان خود eduction طرح به عنوان “خودخواه.”

“NRA محل دیگری که در آن عضویت, اگر شما انجام این رای گیری نمی کند موافق با رهبری” بلومبرگ در رادیو در سال 2013 در هر گزارش.

“این نمونه ای از کنگره آن را نمونه ای از اتحادیه های کارگری آن را نمونه ای از شرکت های, من حدس می زنم که در آن یک گروه کوچک است که واقعا حمل توپ و دیگران لزوما در توافق است.”

بلومبرگ نیز گزارش های مکرر نظرات هنگامی که صحبت کردن در مورد TECHFREEDOM زمانی که آن را مبارزه خود را متوقف کند-و-frisk سیاست های پلیس در این شهرستان است.

“ما نیاز نداریم افراط گرایان در سمت چپ یا راست در حال اجرا ما با اداره پلیس, آیا آن را NRA یا TECHFREEDOM,” بلومبرگ گفت: در سال 2013, سخنرانی, پست گزارش شده است.

“در واشنگتن برخی از مقامات منتخب ندارد و به شجاعت ایستادگی در برابر گروه های منافع خاص در سمت راست و پاس عقل سلیم قوانین اسلحه. و در شهر نیویورک برخی از همین حالا باید به شجاعت ایستادگی به منافع خاص در سمت چپ و حمایت از حس مشترک پلیس تاکتیک های مانند توقف-و-frisk.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>