بلومبرگ در سال 2011: بسیاری از سیاه پوستان, Latinos ” نمی دانم که چگونه به رفتار در کار

مایک بلومبرگ در یک مصاحبه مطرح از سال 2011 اعلام کرد که “این گروه از سیاه پوست و لاتین در مردان” که نمی دانید که چگونه به رفتار در محل کار.

بلومبرگ بود که آن زمان هنوز شهردار شهر نیویورک ساخته شده نظرات خود را در حالی که هل دادن $127 میلیون سه سال برنامه ریزی برای کمک به اقلیت ها در محل کار است. وی این اظهارات را در مصاحبه با PBS.

“وجود دارد با این گروه از سیاه پوست و لاتین در مردان, بیایید می گویند سن 16 تا 25 که نمی خواهید هیچ چشم انداز نمی دانم که چگونه برای پیدا کردن شغل نمی دانم چه مجموعه مهارت های خود را می, نمی دانید که چگونه به رفتار در محل کار که در آن آنها را به کار مشترک و جمعی است,” او گفت:.

آن اشاره شد در طی مصاحبه ای که با بلومبرگ داشت اهدا 30 میلیون دلار از پایه و اساس خود را به طرح برجسته فرصت های شغلی در میان اقلیت.

“خوب برای یک مدت زمان طولانی مردم گفته اند که هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد اما سیاه پوستان و لاتین نمره وحشتناکی در مدرسه تست در مقایسه با سفید پوستان و آسیایی ها گفت:” بلومبرگ که در حال حاضر رقابت برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی. “اگر شما نگاه کنید ما در زندان های آن عمدتا اقلیت.

“اگر شما نگاه کنید که در آن جرم و جنایت می گیرد آن را در اقلیت محله. اگر شما نگاه کنید که قربانیان و عاملان آن را تقریبا همه اقلیت ها. این چیزی است که رفته است برای مدت زمان طولانی. من فرض آن شایع در جای دیگر اما آن را قطعا واقعی در شهر نیویورک است. و برای بسیاری از سال های بسیاری از مردم وجود دارد گفت: تنها چیزی شما می توانید در مورد آن انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر