اتساع رگ های خونی تحقیق از ویاگرا آزمایش در مبارزه با COVID-19

اکسید نیتریک در حال ظهور است به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 و پزشکان در سراسر جهان در حال آزمایش آن را دوباره پس از آن تا به حال نشان داده شده است برای کشتن یکی دیگر از کوروناویروس سارس.

“این بسیار قابل توجه مواد مخدر” بیمارستان عمومی ماساچوست مراقبت بحرانی متخصص دکتر لورنزو Berra, که منجر به یک دادگاه گفت: L. A. Times. “این یک ریسک است که حداقل است.”

نیتریک اکسید تعدادی از, استفاده, از, کمک به بیماران قلبی برای صرفه جویی در “آبی نوزادان” کمبود اکسیژن در هنگام تولد است اما اثرات آن بر مرد ارگان های جنسی کشف شد در سال 1988 که منجر به اختلال در نعوظ دارو Viagara. تحقیقات اولیه نشان داد که اکسید نیتریک گشادی عروق خونی و آرام روی اندام جنسی نر اجازه می دهد آن را به بلعیدن.

دکتر Berra گفت اکسید نیتریک نیز داشت برای کشتن یک کوروناویروس که افتاده از خفاش به انسان, دانشگاه لوون در بلژیک محققان دریافتند در سال 2004 با توجه به گزارش.

“داستان به پایان رسید وجود دارد” Berra گفت: این بار با توجه به شیوع بیماری سارس به پایان رسید در هشت ماه و “هیچ کس تست کنه.”

در حال حاضر چینی ها در حال انجام یک مطالعه مقدماتی برای دیدن اگر ویاگرا می تواند کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 ناشی از برنامه های تنفس اجتناب از نیاز به استفاده از هواکش.

Berra به دنبال سرب 240 نفر در یک کارآزمایی بالینی در بوستون به عنوان بیمارستان های دیگر در آلاباما, لوئیزیانا, سوئد, اتریش و چین در حال انجام همان, درمان خفیف تا متوسط موارد COVID-19 در تلاش برای در نهایت جلوگیری از تنفس کمک دستگاه تنفس مصنوعی.

Berra نیز به دنبال ثبت نام 470 بهداشت و درمان کارگران در معرض COVID-19 بیماران در یک مطالعه به آنها نیتریک اکسید برای 10-15 دقیقه در شروع و پایان شیفت.

گاز “کمک می کند تا تنظیم فشار خون بلعد مهاجم سموم مانع از پلاکت در خون از تشکیل لخته و سیگنال های که مواد غذایی وارد کرده و که در دست” تایمز نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de