Ex-فرماندار ایلینویز راد Blagojevich روز جمعه گفته نیوز مکس تلویزیون دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی سناتور. الیزابت وارن آمار چند میلیاردر مایکل بلومبرگ خیلی سخت در اولین مناظره این هفته که آن را “buckled زانو خود را.”

در یک مصاحبه با “نیوز مکس” در حال حاضر Blagojevich که 14 سال زندان اام در اوایل این هفته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بلومبرگ کردم ضرب و شتم توسط سناتور ماساچوست بر عدم افشای توافق با برخی از کارمندان سابق که اتهام آنها تبعیض شده و یا harrassed توسط او.

“من معنی نیست که برای کاهش شهردار قد و قامت اما … ماندن با بوکس قیاس آن را مانند یک خروس وزن جنگنده که در برابر وزن سنگین. و من فکر می کنم او خود را یک** لگد او گفت:” از ارز.

وارن “آمار بلومبرگ شهردار قدرتمند با قلاب به سمت چپ که buckled زانو های خود را” در اولین انتخابات ریاست جمهوری بحث Blagojevich گفت. “و من صحبت کردن در مورد فلسفه سیاسی — من فقط صحبت کردن در مورد تاثیر سیاسی.”

وی افزود: او شگفت زده شد جو بایدن گم شده بود در عمل در طول بحث است.

“او بدیهی است که خواب در سوئیچ… در مورد یک موضوع است که می تواند به مغزش شانس خود را در نوادا که پس از آن می تواند او داده ترین [نمایندگان] هنگامی که او می رود به کارولینای جنوبی که در ذهن من برای او را به انجام و یا می میرند, دولت,” او گفت:.

Blagojevich محکوم شد در سال 2011 با استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به دست آوردن کمپین پول و سیاسی به نفع ارز برای نامگذاری فرد به سنا صندلی خالی توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de