آلن صفحه که قانون دوم در زندگی طاقی او حتی فراتر از او Pro Football Hall of Fame حرفه ای هنوز هم به یاد دوران کودکی لحظه ای که تیز “عدالت برای همه” ذهنیت که سوار او را به تبدیل شدن به اولین سیاه و عدالت به خدمت در مینه سوتا دیوان عالی کشور است.

“من هرگز در مورد این [حافظه] اما من چون یکی از چیزهایی که من آموخته است که به منظور حل این تبعیض که ما می بینیم ما باید برای آمدن به مقابله با ما را تعصبات,” گفت, صفحه, صحبت, Feb. 18 به دانش آموزان دبیرستانی از مینیاپولیس شمال پهلوان حرفه ای و فنی در بلین و تمرکز فراتر از آن در سنت پل. جمع آوری بخشی از یک پنل به افتخار ماه تاریخ سیاه در Vikings موزه در Eagan.

صفحه گذاشته سپس یک داستان از زمانی که او 12 یا 13 در حال رشد در کانتون اوهایو در سپیده دم دوران حقوق مدنی. آن سال 1957 یا ’58 و کل یک ملت بود و هنوز هم کشتی با بدنام مورد امت تا 14 سال-قدیمی سیاه و سفید از بچه های می سی سی پی بود که سرکوب و بدون محاکمه اعدام چهار مرد سفید همه آنها تبرئه شدند.

“وجود دارد یک بچه در محله که در آن زمان می توانست به عنوان بی رنگ” صفحه گفت. “ما فکر کردیم که او یک گی بچه. و ما با استفاده از به طور منظم انتخاب کنید او را فقط به خاطر او همجنسگرا بود. و یک روز آن را در من dawned ” چگونه می تواند من انتظار دارم مردم با من منصفانه اگر من درمان افراد دیگر ناعادلانه? اگر من قلدری دیگر مردم تنها به دلیل رنگ پوست یا جنسیت خود را و یا ترجیح جنسی, چگونه می توانم انتظار مردم برای درمان من متفاوت است؟’

“این یکی از آن لحظات است که تغییر زندگی من برای همیشه.”

در ضمن همکار Vikings Hall of Famer کارل Eller که پیوست صفحه و وایکینگ ها همکاری دفاعی هماهنگ کننده Andre پترسون در پنل با استفاده از زمان خود را به مخاطبان پایین خط حافظه به سال 1960 این Jim Crow-عصر جنوب و زمین صفر جنبش حقوق مدنی.

Eller یک دبیرستان ارشد در وینستون-سیلم, N. C., روز چهار, سیاه, دانشجویان راه می رفت به F. W. Woolworth Co. در گرینزبورو فقط 18 مایل دور. آنها نشستم در “سفید پوستان تنها” ناهار ضد و آغاز یک جنبش با نشستن هنوز هم زمانی که خواسته به ترک.

در ابتدا Eller بازدید متعاقب آن راهپیمایی به عنوان یک بهانه خوب برای یک جوان سیاه برای خارج شدن از رفتن به کلاس. اما خود را به معنای واقعی لمس او روز او راه می رفت به یک همبرگر مشترک در وینستون-سیلم به عنوان مالک افتخار از “15 سنت و یا هر آنچه در آن زمان” به سفارش همبرگر او هرگز نمی تواند استطاعت.

Eller تا به حال راه می رفت توسط این رستوران پایین تپه از خانه اش بارها. او را دیدم نشانه ای از جلو یکی که ذکر شده در همبرگر او craved و قیمت او تا به حال به طور خاص برای کار به استطاعت.

“وجود دارد یک دختر جوان سفید وجود دارد پشت پیشخوان” Eller گفت. “او گفت:” من نمی توانم در خدمت شما در اینجا, اما اگر شما به اطراف به من خدمت می کنند شما را به عقب.’ “

این زمانی است که عزت نفس و قدرت رشته کیف پول به عنوان یک ابزار در برابر تبعیض تبدیل به یک نیروی محرکه در Eller زندگی.

“من واقعا سخت است که برای پول” Eller گفت. “من که قرار بود به موضوع آن به این نوع بی عدالتی است. بنابراین من راه می رفت دور. ساخته شده است که من متوجه داشتن پول خود من به معنای کسی که قرار بود به آن را دریافت کند از من مگر اینکه من می خواستم به پرداخت.”

پترسون در سال 1960 متولد شد دلو., نقل مکان کرد و با مادر خود به منطقه خلیج سان فرانسیسکو زمانی که او 2 ساله بود.

او گفت که او نمی تجربه نژادپرستی در کالیفرنیا تا زمانی کلاس هفتم در زمانی که او bused به همه سفید وسط مدرسه. اما سفرهای طولانی به ماندن با خانواده در آرکانزاس و می سی سی پی ساخته شده پترسون آگاه حتی در سنین پایین است که او “بزرگ شد تا در دو جهان متفاوت است.”

در می سی سی پی, او می خواهم بکر میدان بیس بال و به مادر بزرگ خود را که در آن او می خواست به بازی. او می خواهم به او بگویید “نه عزیزم شما نمی توانید بازی وجود دارد.” سفیده تنها.

“من نمی توانست درک کند که” پترسون گفت. “من نمی توانستم درک کنم.”

پترسون پاسخ بود برای پیدا کردن چیزی است که هیچ کس نمی تواند از او. تا کنون.

“این زمانی است که من تا به حال به را انتخاب,” او گفت:. “من تصمیم گرفتم که من می خواهم به انجام هر آنچه که من تا به حال به انجام به موفقیت است. و من تا به حال یک مادر و یک پدر که گیر آموزش و پرورش در ذهن من است. آنها به ضرب و شتم که به سر من. اگر شما یک آموزش و پرورش, پس از آن هیچ کس تا کنون می تواند نگاهی که به دور از شما.

“و من به صحبت من [Vikings] بازیکنان مورد که در همه زمان ها. شما آنها را در تلویزیون و می دانم که چقدر پول آنها را. من به آنها می گویم که اگر شما لازم نیست که آموزش و پرورش شما نمی توانید مدرک خود را کسی هوشمند در حال رفتن به گرفتن پول خود را به دور از شما.”

پترسون همچنین موعظه اعتماد به نفس. نه فقط در فکر اما در کلمه مردم استفاده برای توصیف خود را.

“شما باید به این باور در شما” پترسون گفت. “اگر شما یک باور قوی در شما, پس از آن هیچ کس تا کنون می تواند شما را به دست کشیدن.”

وایکینگ ها بازیکنان دریافت یک ضربه از نام مستعار پترسون داد خود را طولانی در پیش است.

“این خنده دار است به آنها, اما این خنده دار نیست به من چون من اعتقاد دارم که آن را,” او گفت:. “من یک مرد بزرگ اما من خودم بزرگ زیبا.’ OK. در اینجا به همین دلیل: این دلیل مهم نیست که چگونه شما نگاه کنید من هر روز صبح وقتی که من برای رفتن به اصلاح و به من نگاه در آینه می بینم بزرگ زیبا.’

“اگر من نمی باید که اعتقاد قوی در من و که من [این کار] هرگز اتفاق افتاده است.”

صفحه مشابه تحقق. او می خواست به یک وکیل از زمانی که او یک نوجوان است. مردم به او گفت که هرگز اتفاق می افتد.

اما این رویا هرگز درگذشت. او رفت و به دانشکده حقوق و عمل به قانون و حتی به عنوان او بود گر چه هنر یکی از بزرگترین بازی های استخدام در NFL تاریخ است.

“شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی را در آینده خواهد بود” صفحه گفت: دانش آموزان است. “شاید شما به overprepare. گاهی اوقات به دلیل رنگ پوست خود را, شما در حال رفتن به مجبور به کار سخت تر از ديگران است. و این ناعادلانه است. و این اشتباه است. اما در پایان روز کاری سخت تر از هر کسی شما را به یک فرد بهتر.

“به دنبال تعالی به شما این توانایی یا فرصت برای رسیدن به و یا رسیدن به بالاترین خود, هر آنچه که است. و هنگامی که شما انجام دهید که شما را شگفت زده خواهد آنچه شما می توانید انجام دهید. شما را شوکه خواهد کرد. شما نگاه به عقب و بگو چگونه این اتفاق افتاد؟’

“هر فردی که در قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de