ضربه فیلم های پورنو کار Services, LLC و وابسته اغاز داوطلبانه فصل 11 فرآیند

تامبال تگزاس, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ — ضربه فیلم های پورنو کار, خدمات, LLC (در مجموع با برخی از شرکتهای وابسته به آن “ضربه فیلم های پورنو کار خدمات” و یا “شرکت”) پیشرو در ارائه دهنده شکستگی هیدرولیکی و حفاری خدمات به بالادست نفت و گاز شرکت های درگیر در اکتشاف و تولید (E&P) در آمریکای شمالی, نفت و گاز, منابع امروز اعلام کرد که آن را به طور داوطلبانه ثبت دادخواست تحت فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده کد در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی برای منطقه جنوب تگزاس (به “دادگاه”). در ارتباط با فصل 11 فرایند شرکت در نظر دارد به فروش دارایی های خود است و در بحث های فعال با مناقصه در مورد هر دو کسب و کار حفاری و بخشهایی از يک راهبرد کسب و کار است. این شرکت معتقد است اتمام موفقیت آمیز از این فروش را کاهش می دهد تعدادی از مشاغل را تحت تاثیر این فرایند است.

“صنعت همچنان به صورت بی سابقه عدم قطعیت ناشی از نوسان بازار کالا و کاهش تقاضا با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. با وجود حفظ موقعیت پیشرو بازار و مشتری قوی پشتیبانی رکود شدید در فعالیت و متعاقب آن کمبود نقدینگی منجر به غیر قابل مدیریت ساختار سرمایه. پس از خسته کننده ممکن است هر جایگزین برای رسیدگی به این مسائل و بهبود نقدینگی ما ما را ساخته اند این تصمیم بسیار دشوار است برای ادامه فصل 11 فرآیند” گفت: وارن Zemlakرئیس جمهور و رئیس اجرایی از ضربه فیلم های پورنو کار خدمات. “ما هیئت مدیره و تیم مدیریت کل مشغول به کار مجدانه در طی چند هفته گذشته برای جلوگیری از این نتیجه. پس گفت که, ما را خوشحال و برای در گفتگو با علاقه مناقصه برای حفاری و کسب و کار برای بخش های خاصی از ما يک راهبرد کسب و کار و فن آوری است.”

این شرکت در حال توسعه یک طرح با سهامداران خود برای به حداقل رساندن اختلال در زمان فعالیت مشتری تا آنجا که امکان پذیر خواهد بود و رسیدن به مشتریان به بحث در مورد گزینه های در دسترس. این شرکت کار خود را با وام دهندگان برای تهیه نقدینگی به صندوق فروش و باد را از طریق فصل 11 روند.

“من می خواهم به گسترش صمیمانه من قدردانی به کارکنان خود را برای خستگی ناپذیر تعهد به شرکت و مشتریان و تامین کنندگان و شرکای کسب و کار دیگر برای ادامه حمایت خود در طول این زمان به چالش کشیدن” آقای Zemlak اضافه شده است. “من می خواهم به اطمینان شرکای کسب و کار ما است که تیم ما به عنوان متمرکز مثل همیشه در کار با ما سهامداران به تهیه نقدینگی کافی برای تکمیل تمام مشتری فعالیت با خیال راحت و مطابق با تمام قوانین و مقررات است.”

ضربه فیلم های پورنو کار خدمات پر کردن چند عرفی “روز اول” حرکات با دادگاه است که در نظر گرفته شده برای حمایت از این شرکت تلاش در طول فصل 11 نفر. در این میان این است که یک حرکت به ادامه به ارائه دستمزد, حقوق و مزایای آن دسته از کارکنان که در ادامه کار در این دوره است.

در علاوه بر این به عملیات خود در ایالات متحدهدندان خدمات حضور دارد و یا در عمل در بسیاری از حوزه های مهم در سراسر کانادا است. بر این اساس در رابطه با فصل 11 پرونده, ضربه فیلم های پورنو کار, خدمات,’ کانادا وابسته خواهد شد پر کردن موارد به دنبال تحت حمایت شرکت های’ طلبکاران ترتیب عمل (CCAA) در کانادا به منظور تسهیل منظم باد را از این عملیات.

دادگاه براده و سایر اطلاعات مربوط به این موارد در دسترس هستند در وب سایت اداره این شرکت ادعا می کند عامل Donlin, Recano و شرکت در www.donlinrecano.com/bjs.

کرکلند & Ellis LLP است که در خدمت به عنوان مشاور حقوقی به ضربه فیلم های پورنو کار خدمات. PJT شرکای عمل کرده است به عنوان بانکدار سرمایه گذاری و مشاور مالی به این شرکت است. Ankura Consulting Group, LLC اقدام به بازسازی مشاور شرکت. سیمونز Co. اقدام به عنوان مشاور در فروش حفاری کسب و کار.

در مورد ضربه فیلم های پورنو کار SERVICES, LLC
ضربه فیلم های پورنو کار خدمات پیشرو در ارائه دهنده شکستگی هیدرولیکی و حفاری خدمات به بالادست نفت و گاز شرکت های درگیر در اکتشاف و تولید در آمریکای شمالی, نفت و گاز, منابع است. بر اساس در تامبال تگزاس, ضربه فیلم های پورنو کار در عمل در هر عمده حوضه در سراسر ایالات متحده و کانادا.

تماس با رسانه ها
مارک Allcorn
(281) 652-5551
[email protected]

منبع ضربه فیلم های پورنو کار خدمات