بیت جشن 15 سال

راه اندازی شده توسط اطلس جامعه بانکداران بانک (ACBB) در فوریه سال 2005 بیت تشکیل شد به طور خاص برای کمک به جامعه و موسسات مالی بهینه و امن ارتباطات زیرساخت با راه حل های نوآورانه و عملیاتی استاندارد. امروز از طریق همکاری های استراتژیک با تکنولوژی رهبران مانند سیسکو و SecureWorks بیت را فراهم می کند دولت از هنر راه حل های صوتی, همکاری, شبکه و امنیت برای بیش از 100 جامعه موسسات مالی.

“صنعت آمار نشان می دهد که بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری که از سال 2005 آغاز شده مانند بیت دور نیست امروز به خصوص کسانی که ارائه خدمات مشابه به موسسات مالی مانند ما می گوید:” Jerald مورفی, بیت, مدیر عامل شرکت از سال 2013. “بیت با افتخار از این واقعیت است که ما قادر به ارائه اتصال به میزبانی صدای امنیت و مدیریت خدمات به تعداد زیادی از جامعه بانک ها و اتحادیه های اعتباری در طول 15 سال گذشته.”

بیت مستقر در نیوجرسیتا کنون بیش از 50 کارمند واقع در نه ایالت مختلف. بیت متوسط کارمند تصدی هشت سال با چند نفر از کارکنان با بیت برای بیش از 13 سال است.

“بیت بزرگترین دارایی است که مردم ما است. ما تا به حال چند اعضای تیم شده اند که در اینجا از ابتدا. ما در طول 15 سال وجود ما نگه داشته اند ما تمرکز بر روی بیت های با ارزش: Best در کلاس کیفیت; منjasmine sandler; Teamwork; و Service به جامعه است. کارکنان ما می دانیم که مشتریان ما نه تنها موسسات مالی ما با کار – آن را به جوامع آنها در خدمت به عنوان به خوبی. ما می دانیم که خدمات ما به درجه بالا به طوری که مشتریان ما می تواند در خدمت اعضای خود و مشتریان از این فرد جوان که می آید برای اولین حساب بانکی به یک زن و شوهر خرید اولین خانه خود را. مشتریان ما مشتریان واقعی مردم ما هرگز فراموش نکنید که” مورفی توضیح می دهد.

از سال 2006 بیت برگزار شد سیسکو مشارکت گواهی نامه های همکاری امنیتی و خدمات مدیریت. بیت ارزش آن با همکاری سیسکو و محصولات با کیفیت بالا و منابع است. از آنجا که این مشارکت بیت است که قادر به ارائه قیمت بهتر در تمام محصولات و خدمات برای مشتریان خود.

“سیسکو شده است جدایی ناپذیر شریک و منابع برای ما از آغاز” توضیح می دهد که رایان پاتریکبیت افسر ارشد فناوری و عضو هیئت بیت تیم از سال 2005. “تیم ما ارزش آموزش سیسکو را فراهم می کند و ما افتخار است که سه نفر از مهندسین ما Cisco Certified Internetwork کارشناسان (CCIE) است که فوق العاده دشوار است صدور گواهینامه برای رسیدن به. 90 درصد از ما فنی و پشتیبانی تیم نگه صنعت گواهینامه و ما دائما در حال آموزش خودمان را به ماندن بگیرید پیش از آنچه در آینده.”

با بانک های مختلف کار با بیت ها از سال 2005 و دیگری 25 بانک با بیت برای بیش از ده سال در بیت اذعان مشتریان خود و مشارکت آنها تشکیل شده هم به عنوان آنها در جشن این مهم نقطه عطف.

“ما نمی خواهد در اینجا امروز بدون مشتریان بزرگ و باور نکردنی روابط ما ساخته شده اند با تیم های خود بیش از 15 سال گذشته می گوید:” مورفی. “بیت است که در اینجا به ارائه راه حل برای کمک به جامعه و نهادهای مالی کارآمد و امن برقراری ارتباط با مشتریان خود و جوامع است. ما در حال اختصاص داده شده به ارائه منابع و خدمات به جامعه موسسات مالی برای کمک به آنها در پاسخگویی به نیازهای فردا امروز است.”

در مورد بیت
در دنیای دیجیتال امروز که صنعت بانکداری به سرعت در حال تغییر و موسسات مالی نیاز به انطباق. انطباق پر هزینه است و سایبری تهدیدات امنیتی به طور مداوم در حال تحول است. و با افزایش تقاضا برای بیشتر آنلاین و فن آوری های تلفن همراه بانک شما نیاز به بیش از فقط یک شماره گیری تن به ارائه خدمات به مشتریان بزرگ.

در بیت ما با ارائه راه حل کمک خواهد کرد که تیم خود را بهینه و امن دیجیتال خود را, محیط زیست و رایگان شما را به انجام آنچه شما بهترین خدمات به مشتریان خود! از طریق همکاری های استراتژیک با تکنولوژی رهبران مانند سیسکو و SecureWorks ما ارائه دولت از هنر راه حل های صوتی, همکاری, شبکه و امنیت برای جامعه و موسسات مالی به طور خاص توسعه یافته برای ساده سازی بانک ها ویژگی های عملیاتی و نظارتی مورد نیاز است. ما ارائه خدمات صرفه جویی در هزینه های بی بدیل بهره وری و کاهش خطر راه حل های کارآمد و بی همتا همیشه در پشتیبانی از مشتری.

بیت متعلق به اطلس جامعه بانکداران بانک و هیئت مدیره ما ساخته شده است تا از جامعه مدیران عامل بانک ارائه بینش مورد نیاز برای درک و پرداختن به چالش های پیش روی جامعه موسسات مالی. بیت توسط سازمان خدمات کنترل (SOC) 2 نوع دوم سازگار و تایید شده توسط چند بانکداران بانک ها و امور بانکی انجمن.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.bits.us و یا تماس با مسیحی اریکسون, CMO (973) 474-1828.

منبع BITS, LLC

لینک های مرتبط

http://www.bits.us

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>