خانه رهبران شنبه به دو حزبی مقابله به جلو یک تعمیرات اساسی کشور نظارت قوانین در پاسخ به بازرس کل گزارش که نشان داد خطاها و حذفیات ساخته شده توسط FBI در حالی که به دست آوردن حکم wiretaps در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

این تغییرات اگر آنها را تبدیل به قانون خواهد شد نصب جدید حریم خصوصی حمایت برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند, به گزارش نیویورک تایمز اما هنوز هم نمی خواهد به تصویب برسانند گسترده تر از محدودیت های است که مورد علاقه مدنی و آزادی خواهان در هر دو طرف راهرو.

حتی اگر دموکرات-کنترل خانه آرا به تصویب این لایحه آن را هنوز هم می تواند مشکل در حال حرکت به سرعت از طریق مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قابل پیش بینی در نظارت سیاست مسائل گزارش شده است.

سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا پرده برداری از “ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود عمل 2020” روز سه شنبه پس از چند روز از مذاکرات و تنظیم یک رای برای روز شنبه.

لایحه تجدید نظر بود co-اسپانسر شده از طرف خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-نیویورک و هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا. آن گزارش شده است که شبیه به قوانین قوه قضائیه کمیته بود به علامت تا دو هفته پیش اما در حال حاضر شامل افزایش مجازات برای سوء استفاده از نظارت قدرت.

Nadler و تشکر. جیم اردن R-اوهایو نشسته در کنار یکدیگر در کمیته قوانین به فشار برای این لایحه است.

“این لایحه نه چندان دور به اندازه کافی اما در نمایندگی واقعی اصلاحات” اردن گفت. “این اصلاحات بوده است اما لازم شده اند به خصوص موجه در سال های اخیر با توجه به FBI به جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وابسته کارتر صفحه و توهین به متمم اول قانون اساسی حقوق است که این نشان داده شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de