دو لایحه که آن را آسان تر برای تنظیم کننده دولت و مقامات شهرستان به حد حفاری و پمپاژ آبهای زیرزمینی فوت کرده اند در آریزونا مقننه با وجود پشتیبانی از قانونگذاران و درخواست از مسئولان شهرستان هستند که درخواست برای کمک به محافظت از خود را به سرعت در حال کاهش سفره های آب.

جمهوری خواه و دموکرات قانونگذاران پیشنهاد 12 صورتحساب در این سال خواهد بود که تقویت آب های زیرزمینی قوانین و نظارت در مناطق روستایی که در آن پمپاژ غیر قابل تنظیم است و در آن مزارع لازم نیست به گزارش چقدر آب آنها با استفاده از.

اما برخی از لوایح مواجه شده اند مخالفان دولت از صنعت کشاورزی و هیچ یک از پیشنهادات رسیده اند یک رای دولت در مجلس یا سنا.

قدرتمند رهبران مجلس نمایندگان و سنا آب کمیته حاضر اجازه می دهد تا رای در لوایح و کاهش یافته است به بسیاری از طرح های پیشنهادی برای بحث و گفتگو.

تشکر. Regina کاب R-Kingman, حمایت دو لایحه با هدف شروع به رسیدگی به مشکلات غیر قابل تنظیم در مناطق روستایی که در آن مزارع بزرگ شده اند حفاری بسیاری از چاه جدید و که در آن سطح آب های زیرزمینی در حال افت هستند.

زمانی که Rep. گیل گریفین جمهوریخواه رئیس منابع طبیعی و انرژی و آب کمیته کاهش یافته است به این صورت حساب کاب به جای برگزار اطلاعاتی شنوایی برای این طرح روز دوشنبه در کمیته تخصیص بودجه که او صندلی به طوری که این اقدامات حداقل خواهد بود مورد بحث قرار گرفت.

یکی از طرح های, خانه, لایحه 2896 را فعال شهرستان سرپرستان جدید برای ایجاد “مدیریت روستایی در منطقه” در آب های زیرزمینی حوضه تعیین می کنند در معرض خطر است.

یک هیئت مشورتی خواهد بود متهم با تنظیمات محلی مدیریت اهداف و پیشنهاد یک طرح به دولت است. هیئت مدیره خواهد بود قادر به توصیه داوطلبانه و یا اجباری اقدامات مانند اندازه گیری و گزارش استفاده از آب و یا برنامه های در نظر گرفته شده برای کاهش پمپاژ.

کاب دیگر لایحه HB 2895 را فعال دولت آب رگولاتور نگاهی به پیش بینی آینده آبهای زیرزمینی با استفاده از به جای فقط زمان استفاده در تصمیم گیری که آیا برای فرم جدید یک “آبیاری غیر-گسترش منطقه” یا قانون مهاجرت و ملیت جلوگیری از رشد بیشتر از آبیاری زمین.

شهرستان رهبران درخواست تجدید نظر برای کمک به دولت

رهبران لاپاز و Mohave شهرستانهای ابراز پشتیبانی قوی برای صورتحساب در طول جلسه در دولت و کنگره به عنوان کینگمن شهردار جن مایل است.

“افزایش چشمگیر در کشاورزی پمپاژ آبهای زیرزمینی در ما Hualapai آبخوان در 10 سال گذشته است و قرار است در پایداری تامین آب ما در معرض خطر بزرگ” مایلز گفت. “ما نیاز به ابزار اداری ارائه شده در این دو لایحه برای حفاظت از آبخوان و اطمینان شهروندان ما دسترسی به آب برای نسل های آینده. و این مهم است به عمل در حال حاضر است.”

مایل استناد یافته های جدید در دولت-سفارش مطالعه که پیش بینی برخی از صحرا سفره های آب در کینگمن منطقه که در آن مزارع را گسترش داده اند به طور چشمگیری در طول دهه گذشته می تواند به بحرانی پایین در عرض 60 یا 70 سال است. اگر این لوایح به تصویب رسید, او گفت:, آنها کمک خواهد کرد که حفظ آبخوان شهر بستگی دارد.

Mohave County سرپرست گری واتسون که هیئت مدیره است که به درخواست دولت برای ایجاد آبیاری غیر توسعه منطقه پس از رد دو بار قبل گفت: بسیاری از ترکیبات “می ترسم به مرگ که آب در حال تخلیه از منابع آب.”

La Paz County استاد راهنما هالی ایروین شده است خواستار اقدام دولت برای رسیدگی به محدودیت پمپاژ و کاهش سطح آبهای زیرزمینی در منطقه که در سمت چپ برخی از مالکان با خشک چاه. ایروین گفت: مدیر ADWR نیاز به “ابزار مناسب قادر به نظارت و ایجاد تغییرات برای کمک به محافظت از این سفره های آب.”

دیگران که صحبت در حمایت از لوایح شامل نمایندگانی از محیط زیست دفاع صندوق Audubon آریزونا آب برای آریزونا ائتلاف و Mohave County سازمان آب.

هیچ کس صحبت می کرد در برابر این طرح در طول 25 دقیقه بحث و گفتگو.

اما آریزونا مزرعه اداره و آریزونا مزرعه و مرتع پرورش احشام گروه مخالف مشابه اندازه گیری در مجلس سنا دولت در هفته گذشته است. که قانون سنا لایحه 1635 را فعال مدیر آریزونا اداره منابع آب به در نگاه کنید به پیش بینی آینده پمپاژ آبهای زیرزمینی در تصمیم گیری به شکل آبیاری غیر-گسترش منطقه برای جلوگیری از بیشتر حفاری در مناطقی که سطح آب در حال افت هستند.

پس از بحث در سنا آب و کشاورزی کمیته که ریاست حزب جمهوریخواه ایالت سینوسی Kerr, که لایحه نیز خود را کنار بگذارند و بدون رای. کر گفت: او فکر می کند این لایحه “نیاز به بررسی” و او احساس نمی آن آماده بود برای یک رای.

دولت آب تنظیم قبلا پیشنهاد شده همان تغییر و گفت: قانون فعلی محدودیت های آنها می توانند در تصمیم گیری برای توقف گسترش آبیاری مزارع. در سال 2017, اداره منابع آب پیشنهاد قانونی که توانمند سازی سازمان به پروژه استفاده از آب در سال آینده و زمانی که تصمیم گیری در آبیاری جدید غیر توسعه مناطق است.

این بخش می تواند هر گونه قانون گذاران را به این لایحه که در آن سال.

سطح آب در ادامه به رها کردن

از آن پس خواستار شده اند برای مقامات دولتی برای کمک به مقابله با کاهش سطح آب های زیرزمینی در مناطق روستایی کشاورزی مناطق.

در La Paz County بیش از 500 ساکنان امضا طومار در سال 2017 اصرار قانونگذاران دولت بلافاصله به ایجاد “برخی از سطح آب های زیرزمینی و مقررات” از جمله اندازه گیری چاه.

رژیم صهیونیستی. mlb امضا لایحه در سال گذشته ایجاد دو کمیته برای بررسی آب های زیرزمینی روند در La Paz شهرستان و Mohave County است.

فرماندار آب تقویت نوآوری و حفاظت از محیط زیست شورای شهر همچنین دارای یک کمیته که از سال گذشته برگزار کرده است چهار نشست به بحث در مورد آب های زیرزمینی مسائل خارج از آریزونا تا حد زیادی شهری و برون شهری “مدیریت فعال مناطق” که در آن پمپاژ شده و تنظیم شده برای چهار دهه است.

این طرح قانونی به تصویب قوانین جدید برای غیر قابل تنظیم مناطق روستایی به دنبال تحقیقات توسط Arizona Republic که نشان داد چگونه بدون کنترل پمپ با گسترش مزارع شده است تخلیه آب زیرزمینی در حالی که مالکان و کشاورزی شهرهای گذاشته شده اند با هزینه های نصب به عنوان چاه خشک اجرا.

جمهوری سری درگیر یک تجزیه و تحلیل از سطح آب سوابق بیش از 33 ، 000 چاه. این تجزیه و تحلیل نشان داد که سطح آب در حدود یک چهارم از چاه در آریزونا نظارت بر برنامه کاهش یافته است بیش از 100 فوت از آنجایی که آنها حفر یک دست است که کارشناسان می گویند احتمالا غیر قابل جبران.

این تحقیقات نشان داد که شرکت های بزرگ مزارع و سرمایه گذاران شده است به طور چشمگیری در حال گسترش عملیات خود را در آریزونا. تعداد تازگی حفر چاه شده است شتاب و بزرگترین کاهش در آبهای زیرزمینی رخ داده در کشاورزی مناطق که در آن هیچ محدودیتی وجود دارد در پمپاژ.

خواندن جمهوری گزارش ویژه: آریزونا بعدی بحران آب

پاتریک کانینگهام یک لابی نمایندگی Mohave County سازمان آب اشاره کرد که کاب پیشنهاد جدید مدیریت روستایی مناطق را به شهرستان سرپرستان توانایی انتخاب کردن یا انتخاب کردن و تمرکز بر روی یک منطقه خاص که در آن سطح آبخوان در حال کاهش است.

“این است که هدفمند ابزار مدیریت برای حوضه که در خطر” کانینگهام گفت. او گفت رهبران محلی در کینگمن و Mohave County هستند به خصوص نگران است چرا که از سال 2010 مجوز صادر شده برای 174 چاه جدید برای مزارع در Hualapai دره آب های زیرزمینی حوضه.

“بسیاری از مزارع — برخی از خارج از کشور برخی از خارج از دولت در آمد و قانونی قرار داده و آن چاه و آنها در حال پمپاژ است که آبخوان خشک” کانینگهام گفت.

‘آن را آب ما که در معرض خطر’

دموکرات ها در کمیته تخصیص, از جمله هارون لیبرمن از دره بهشت و سفت Friese توسان گفت: آنها نا امید شدند صورتحساب نمی توانید یک جلسه کامل می شود و یا رای دادند.

خانه رهبر اقلیت شارلین فرناندز D-یوما گفت: او فکر می کند صورتحساب به نظر می رسد بسیار مهم است و خواسته کاب چرا که آنها در حال گرفتن فقط برای اطلاع رسانی شنوایی.

کاب گفت: لوایح اختصاص داده شده به منابع طبیعی کمیته اما رئیس (گریفین) تصمیم گرفت به آنها را. کاب گفت که او می تواند سعی کردم به فشار اقدامات برای رای به هر حال اما پس از آن “من را مجبور به رفتن در اطراف صندلی” و طرح احتمالا رفته جایی.

کاب گفت: او تصمیم گرفت برای ادامه در “نرمتر راه” ارائه صورتحساب در یک اطلاعاتی شنوایی در حال حاضر “و پس از آن ما نیست باید ساینده به رئیس که نمی خواهد بشنود این است.”

“آیا شما به این امید که شاید در جلسه بعدی آن را دریافت کنید برخی از کشش?” فرناندز پرسید.

“من امیدوار هستم پس” کاب گفت. “من شده است به امید این پس از 2015. هر سال من کمی بیشتر است. … من امیدوار هستم که ما در واقع می تواند انجام این کار رفتن به جلو است.”

کاب اذعان کرد که در حال حاضر صورتحساب خود را به نظر می رسد درگذشت در خانه.

“این نا امید کننده است که آن را در حال حرکت رو به جلو برای یک کف رای” کاب گفت: پس از این نشست است. “من دوست دارم که آن را بر روی زمین. و من فکر می کنم که من به راحتی می تواند به دفاع از هر دو صورتحساب بر روی زمین است.”

مایل به کینگمن شهردار تشکر کاب برای پیگیری اقدامات و گفت: آن را بسیار خسته کننده به قوه مقننه عدم عمل می کنند. او گفت: شهر و شهرستان رهبران بوده است “قرار دادن یک پرچم قرمز برای سال” فایده ای نداشت.

“برای مردم در کینگمن این است که واقعا فقط یک ضربه یک ضربه بزرگ به دلیل آن را آب ما که در معرض خطر” مایلز گفت. “به قوه مقننه می گویند — یا حداقل اعضای مجلس می گویند —” ما در حال رفتن به این آدرس,’ است که واقعا نگرانکننده است. این ذهن دمیدن.”

این شهر کار کرده است برای صرفه جویی در مصرف آب, مایل, گفت و به تازگی شروع به ارسال فاضلاب تصفيه شده از پساب به تزریق خوبی برای کمک به تقویت آبخوان.

اما او گفت: این نوع از تلاش برای شارژ مجدد آبهای زیرزمینی نیست و تقریبا به اندازه کافی برای مقابله با این مشکل و در حالی که قانونگذاران حفظ تعویق انداختن اصلاحات طرح “مزارع حفظ و گسترش به عنوان سریع به عنوان آنها می توانید به طوری که آنها در حال پدربزرگ در” اگر دولت برقرار آبیاری غیر توسعه منطقه است.

“Nonaction تضمین می کند که آن را بدتر” مایلز گفت.

مردم هنوز هم در حال اجرا از آب’

ایروین, La Paz County, سرپرست گفت: او نا امید شده است که مقامات دولتی در مجلس می دانید آب زیرزمینی در حال کاهش است در منطقه اما “همچنان به نادیده گرفتن مشکل از چاه در حال حفر عمیق تر مزارع گسترش سطح آب انداختن مردم خود را از دست دادن چاه.”

در طول جلسات در طول چند سال گذشته او گفت: برخی از مالکان گفت: آنها قصد حرکت به دور از La Paz County چرا که آنها نگران ارزش اموال خود را می تواند رنج می برند اگر آنها در حال رفتن به کافی آب در 20 سال.

“مردم هنوز هم در حال اجرا از آب است. و این فقط شگفت انگیز من که هیچ نظر برای جوامع روستایی,” ایروین گفت. “آنها هستند که درد و رنج در حال حاضر. ما نیاز به تغییر انجام شده در حال حاضر یک سال از هم اکنون.”

در La Paz شهرستان و دیگر روستایی و کشاورزی در مناطق آریزونا آب های زیرزمینی است که بیش از جمع هزاران سال نشان دهنده تنها منبع آب که جوامع می توانید تعداد به جنوب غربی می شود تر و خشک با تغییر آب و هوا.

اگر مجلس به تصویب لوایح که معرفی شده اند در این سال آنها خواهد بود مهم ترین تغییرات برای مناطق روستایی پس از آریزونا تصویب آن در مدیریت آب های زیرزمینی عمل در سال 1980.

بروس بابیت فرماندار سابق که امضا 1980 مدیریت آب های زیرزمینی عمل به قانون صورت گرفته با دولت به مسئولان شهرستان نقش اصلی را در تنظیم آب های زیرزمینی در مناطق که در آن هیچ قانون وجود دارد محدود کردن پمپ.

کوین مورن از محیط زیست دفاع صندوق گفت: پس از جلسه روز دوشنبه که مشکلات روستایی آریزونا دور می رویم و در حال بدتر شدن در بسیاری از مناطق. او گفت: رویکرد پیشنهادی در کاب صورتحساب با تمرکز بر راه حل های متناسب با شرایط محلی می تواند موثر باشد.

مورن گفت: فکر می کنم وضعیت به ذهن سخنان آبراهام لینکلن که گفت: “تعصبات آرام گذشته ناکافی به طوفانی در حال حاضر.”

“من فکر می کنم ما باید به فکر می کنم دوباره و عمل دوباره’ وقتی که می آید به آب های زیرزمینی” مورن گفت.

اگر پیشنهاد نمی حرکت رو به جلو در جلسه قانونی وی افزود: آنها خواهد آمد تا دوباره در آب دیگر انجمن ها.

“شبکه ای از رهبران جامعه در سراسر آریزونا است به طور فزاینده ای با هم کار بر روی این ایده ها و نحوه اصلاح آنها” مورن گفت.

صورتحساب تمرکز بر اندازه گیری پمپاژ

سه نفر از لوایح که معرفی شدند در این سال فعال خواهد بود مقامات دولت نیاز به خوبی به صاحبان نصب دستگاه های اندازه گیری در چاه ها و گزارش چقدر آب آنها پمپ سالانه است.

به عنوان قانون می ایستد آریزونا نیاز ندارد چاه به محفظه در بسیاری از دولت است. دولت آب مقامات گفته اند که گرفتن پمپاژ اطلاعات در مناطق غیر قابل تنظیم خواهد بود مفید برای خود برنامه ریزی تلاش و بینی. اما نمایندگان صنعت کشاورزی را تحت فشار قرار دادند در برابر طرح نیاز به خوبی صاحبان به گزارش چقدر آب آنها پمپاژ.

یک لایحه پیشنهاد شده توسط Rep. John Kavanagh را ADWR مدیر تام Buschatzke قدرت نیاز به اندازه گیری و گزارش گیری از آب های زیرزمینی پمپاژ در منطقه اگر او تعیین می کند لازم است برای مدیریت آب.

اما این لایحه HB 2226 نمی توانید یک جلسه در خانه, طبیعی, منابع کمیته.

Kavanagh, R-تپه چشمه گفت: او معرفی این قانون “به منظور جلب توجه به این واقعیت است که ما نمی دانیم چه خبر است و این چیزی خطرناک است.”

“مردم شکایت ما نمی توانیم تصمیم گیری خوب چون ما واقعا نمی دانند چه خبر است, بنابراین من فقط می خواستم برای برطرف کردن هر گونه پیشنهاد که دولت در حال عمدا کور به چه خبر است,” او گفت:. با اجازه ADWR برای دریافت اطلاعات گفت: هدف خواهد بود برای تصمیم گیری بهتر در مناطقی که سفره های آب هستند در خطر است.

Kavanagh گفت: او نا امید شده بود این لایحه نیست شنیده می شود.

“من فکر می کنم ما در حال لگد زدن می توانید در پایین جاده و ما در حال رفتن به یک بحران واقعی در نهایت” Kavanagh گفت. او گفت: این مهم است به یاد داشته باشید که در گذشته پمپاژ بیش از حد از آب های زیرزمینی باعث زمین به نزول و تشکیل خمیازه شکاف در زمین در بخش هایی از Pinal County است.

“من شک دارم این شکاف خواهد آمد,” او گفت:. “من حدس می زنم ما فقط باید صبر کنید تا شقاق انشعابات من-10 بین ققنوس و توسان به حرکت مردم شروع به گرفتن یک نگاه نزدیک تر است.”

Rep. گریفین گفت: جمهوری اسلامی در یک ایمیل که او مشغول در کف خانه در روز سه شنبه خواهد بود و پاسخ به سوالات در مورد آب های زیرزمینی قانون بعد. گریفین هنوز به پاسخ با نظرات پیشنهادات.

دره آب گلایه: از این شهرستان است که کشور به سرعت در حال رشد است, اما آن را نمی باید آب را به نگه دارید تا

ایالت ویکتوریا استیل D-توسان معرفی یکی دیگر از لایحه که نیاز به اندازه گیری از آب های زیرزمینی پمپ در تمام مناطق غیر قابل تنظیم در سراسر کشور. اما این لایحه نیست شنوایی در سنا آب و کشاورزی کمیته.

استیل گفت: او خواست کر که ریاست کمیته را در نظر بگیرید پیشنهاد فایده ای نداشت.

کر های گیاهی شبیه شاهبلوط هندی لبنی کشاورز که قبلا خدمت در آریزونا Farm Bureau هیئت مدیره نیست پاسخ دادن به یک ایمیل از جمهوری پرسیدن که چرا او کاهش یافته است به اجازه می دهد تا این کمیته به بحث و رای گیری در مورد این لایحه است.

استیل گفت که او فکر می کند آن را بسیار مهم است که آریزونا شروع به نظارت بر آب آن را گرفته شده از زمین به خصوص به عنوان شرکت گسترش مزارع مته بسیاری از چاه.

“ما در حال از دست دادن آب و هنگامی که کسانی که سفره های آب خشک هستند و شما لازم نیست دوباره پر کردن آنها را” استیل گفت. “ما باید برای انجام بهتر و ما نمی ترسند حتی بحث.”

استیل گفت: راه او آن را می بیند حفاظت از آب های زیرزمینی برای آینده نیست یک مسئله سیاسی نیست بلکه یک مسئولیت است. و اگر مشکل دریافت نمی کند خطاب به او گفت:, آن را هنوز هم نیاز به خطاب می شود که وضعیت بدتر.

“ما یک شانس برای انجام کاری است و اگر ما آن را بر ما” استیل گفت. “من می توانم درک چرا صندلی از آب کمیته در حال حاضر نمی خواهد حتی به ما اجازه بحث در مورد برخی از این لوایح بسیار کمتر رای می دهند.”

یک نکته برای به اشتراک گذاشتن ؟ رسیدن به خبرنگار Ian James در ian.james@arizonarepublic.com یا 602-444-8246. او در توییتر دنبال: @ByIanJames

پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک azcentral.com امروز.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de