بیل o’reilly به نیوز مکس تلویزیون: جیل بایدن تنها راه برای متوقف کردن جو

به عنوان “befuddled” و بی بند به عنوان جو بایدن است, تنها راه او است و نه دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد است اگر همسر خود را در مراحل به قرار دادن یک توقف به آن با توجه به مفسر سیاسی Bill o’reilly در Newsmax تلویزیون.

“هیچ نگرانی در سطح بسیار بالایی در حزب دموکرات است که آقای بایدن قادر است از نصب موثر کمپین” o’reilly گفت: روز چهارشنبه “گرگ کلی گزارش.” “او تا به مشکلات حافظه است. او نمی تواند بیان بسیار خوبی است.

“این نگرانی وجود دارد اما حزب دموکرات واقعا نمی تواند هر چیزی در مورد این دلیل مردم باید رای برای آقای بایدن و او به اندازه کافی نمایندگان – مگر اینکه او خود را قطره. و است که می تواند یک تصمیم ساخته شده توسط او ، ممکن است.”

O’reilly اضافه شده به میزبان گرگ کلی بایدن تنها نیست “در کنترل” در حال حاضر.

“من فکر نمی کنم معاون رئیس جمهور است تا برای آن خودم” o’reilly گفت. “من او را شناخته ام سال های بسیاری است. من فکر نمی کنم او یک مرد بد اما من فکر نمی کنم او را در کنترل خود را در حال حاضر.”

O’reilly همچنین صحبت در مورد بایدن را misstatements به ABC در مورد آنچه که او می دانست و زمانی که او آن را می دانستند در مورد دریدن از سرهنگ ژنرال مایکل فلین در روزهای پایانی دولت اوباما در ژانویه 2017.

“قطعا آقای بایدن است befuddled,” o’reilly گفت. “من نمی دانم اگر او به خاطر آنچه که او انجام هفته به هفته کمتر از سه سال پیش است.”

بایدن در میان نام اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell لیست اوباما مقامات که درخواست ژنرال فلین نام بود unmasked از قطع تماس با سابق سفیر روسیه در دوران ریاست جمهوری 2016 گذار.

بایدن به دنبال ببینید که صحبت کردن به یک سفیر روسیه سند مدعی.

“چرا شما می خواهید به می دانم که آقای معاون رئيس جمهور؟” O’reilly پرسید. “این یک سوال کلیدی در اینجا و آن را بدون جواب در این نقطه است.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im