بیل د Blasio: بلومبرگ است ‘از لمس’ نخبگان

و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است “از لمس” با ساکنان شهر خود و نخبه گرا که نمی تواند مربوط به “روزمره مردم گفت:” جانشین او و مکرر منتقد شهردار کنونی, بیل د Blasio.

“وقتی که شما تماشای مایکل بلومبرگ که در بحث مرحله او هیچ سرنخی چه روزمره مردم در حال رفتن را از طریق” de Blasio گفت: در فاکس نیوز’ “Hannity” شنبه شب. “او مراقبت می کند می دانم. زمانی که او شهردار در اینجا اگر شما سعی کردم به صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد در محله آنچه اتفاق می افتد به مردم هر روز همه او می تواند فکر می کنم در مورد این بود که نخبگان او می آید.”

د Blasio که به پایان رسید انتخاباتی خود را برای Demcoratic نامزدی ریاست جمهوری در ماه سپتامبر تایید کرده است, سناتور. برنی ساندرز من-Vt.

شنبه شب گفت: Sean Hannity که نظرات بلومبرگ ساخته شده در 2015 گفتار به آسپن موسسه نشان می دهد که چگونه “از لمس” بلومبرگ به مردم در شهرستان خود.

تصویری به تازگی مطرح سخنرانی که در طی آن بلومبرگ در دفاع از بحث “توقف و frisk” policing سیاست شده است که در ناودان به عنوان هدف قرار دادن سیاه پوست و لاتین در مردم است.

در این ویدئو که Hannity بر روی برنامه, عصر ایران اعتراف کرد سیاست هدفمند اقلیت “کودکان و نوجوانان” و پرتاب آنها را “در مقابل دیوار” به frisk آنها.

د Blasio, گفت:, “اوه,, مطمئن,,” هنگامی که Hannity از او پرسید اگر این دیدگاه به نظر می رسید نژادپرستانه و او را برای بازی در این کلیپ که “بیشتر مردم به دیدن مایک بلومبرگ واقعا است.”

“از آن ساخته شده آن را سخت تر برای پلیس و جامعه به برقراری ارتباط می شود و در همان صفحه. آن را ایجاد تن از درد برای پدر و مادر [و] پدربزرگ و مادربزرگ در تلاش برای آوردن بچه های خود را در راه حق” گفت: de Blasio.

Hannity بعد در این برنامه گفت: ساندرز است که “صادقانه” چرا که او “معتقد است این مزخرفات.”

“شما مخالفت با او” د Blasio جواب داد: “اما شما شک نیست که آنچه او می گوید حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>