Bighorn آتش به طور کامل موجود پس از 48 روز از شعله های آتش; سیل هشدار برای اسکار سوختگی مناطق

این Bighorn آتش است 100% شامل 48 روز پس از اعتصاب رعد و برق برای اولین بار موجب آتش سوزی در کاتالینا کوه و کورونادو ملی جنگل در نزدیکی توسان, مقامات اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه.

در حال رشد به حدود 120,000 هکتار پس از آن آغاز شد و در ژوئن 5, Bighorn آتش بود و این دومین آتش سوزی در سطح ایالت در این فصل است. این منطقه سوخته در نزدیکی توسان از جمله Mt. Lemmon و بالا Sabino حوزه آبخيز دره.

“ماموران آتش نشانی مشغول به کار خستگی ناپذیر برای سرکوب آتش و خوشبختانه آنها قادر به انجام این کار بدون از دست دادن زندگی و یا ارزش ها در خطر” گفت: جنگل سرپرست Kerwin Dewberry.

یک بسته سفارش برای آتش منطقه باقی مانده است در اثر برای ایمنی عمومی با توجه به بیانیه ای از کورونادو جنگل ملی به وجود خطرات بالقوه با توجه به پیش بینی بارش باران های سنگین.

Dewberry هشدار داد که رعد و برق آب و هوا در منطقه می تواند در نتیجه خطرناک باقی مانده و پر از سیل فلش برای جوامع پایین دست زخم سوختگی.

بارش باران های سنگین پس از یک آتش سوزی agitates سوخته زمین که سرقت شده است از مواد مغذی و دیگر نمی تواند آب را جذب. این سیل فلش تشدید می تواند به سرعت در آریزونا فصل باران های موسمی.

“ما می خواهیم مردم را به پایبندی به بسته شدن نظم و جلوگیری از بازدید از منطقه سوخته خود ایمنی” Dewberry گفت.

سیل هشدار بوش آتش سوزاندن زخم منطقه

خدمات ملی آب و هوا نیز صادر فلش هشدار سیل برای مناطق اطراف بوش آتش اسکار سوختگی در Tonto ملی جنگل در شمال شرقی ققنوس در یک صدای جیر جیر شنبه صبح.

مناطق اطراف آن و بزرگراه ها از جمله مسیرهای 188 و 87 می تواند تحت تاثیر قرار.

زخم سوختگی از بوش آتش پنجمین آتش سوزی در دولت تاریخ است عظیم 193,455 هکتار است. این آتش سوزی آغاز شد و در ژوئن 13 و 98% موجود در ژوئن 30. آن یافت می شود انسان ایجاد می شود.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im