بایدن خواهد ‘نقد و بررسی’ تهمت تصمیم به کاهش حضور نظامی در آلمان

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را “نقد” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به کاهش آمریکا حضور نظامی در آلمان در حدود یک سوم اگر او رئیس جمهور سابق معاون رئیس جمهور مشاور در امور خارجه روز پنجشنبه گفت.

آنتونی بلینکن سابق کارمند برای کمیته روابط خارجی سنا که بایدن به ریاست و مشاور امنیت ملی به عنوان معاون رئیس جمهور به رویترز گفت همه تهمت تصمیم گیری خواهد بود بررسی “از جمله آن است.”

“قطعا آن آغاز می شود با آن انجام شد,” او گفت:. “اما ما باید عمیقی مشکل با این ماده از آن را به عنوان به خوبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در 15 ژوئن که او برنامه ریزی شده برای برش امریکا حضور نظامی مستقر در آلمان به حدود 25,000 از زمان 34,500 تصمیم بدون مشورت با آنگلا مرکل دولت پس از آن موفق به دیدار با ناتو را هدف حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع. آلمان صرف حدود 1.38% با توجه به ناتو آمار و ارقام.

اعلام شده است تقبیح توسط دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که برخی از نیروهای ایالات متحده در آلمان خواهد بود نقل مکان کرد به لهستان, در حالی که دیگران می تواند فرستاده شده به اقیانوس آرام برای مقابله با رشد نظامی فعالیت از چین است.

بلینکن گفت: بایدن را اداره خواهد با استفاده از ناتو برای جبران تهدید از روسیه و چین از جمله شرکت چینی هواوی برای ساخت 5G شبکه های مخابراتی در کشورهای اروپایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم ها علیه Huawei منجر به آلمان به تعویق انداختن تصمیم خود برای در نظر گرفتن شرکت های خارجی برای ساخت هر یک از آن شبکه و بریتانیا دوباره ژانویه آن تصمیم گیری اجازه می دهد تا شرکت برای کمک به نصب شبکه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de