جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برنده ویسکانسین اولیه دوشنبه نزدیک به یک هفته پس از وزارت امور خارجه برگزار شد بحث انتخابات است که رای دهندگان مجبور به سرپیچی از اقامت در خانه جهت رأی گیری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با حدود دو سوم از حوزه گزارش بایدن به حال 63.9 درصد آرا. برنی ساندرز که کاهش یافته و خارج از مسابقه در هفته گذشته و تایید بایدن اوایل روز دوشنبه تا به حال 30.8 درصد. اگر چه ساندرز گفت: او را به اقامت در انتخابات برای بقیه اولیه مسابقات ویسکانسین اولیه علائم آخر زمان رای گیری خواهد شد بازیگران در یک مسابقه که شامل بیش از یک نامزد انتخاباتی برای نامزدی.

بایدن پیروزی بیشتر نشان می دهد که قدرت خود را از نامزدی در کلید میدان نبرد متحده پیش از انتخابات عمومی بازی کردن با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2016 ساندرز به آسانی شکست هیلاری کلینتون در ویسکانسین اصلی برنده شدن نزدیک به 57 درصد آرا. ماه گذشته بایدن برنده میشیگان اولیه یکی دیگر از مسابقه ساندرز برنده در سال 2016 بیش از 16 امتیاز.

فراتر از ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان شد و از نزدیک به تماشای این مسابقه به صورت یک دادگاه عالی ایالت صندلی که در آن دانیل کلی یک محافظه کار وقت عدالت بود که تایید و تهمت بود را شکست داد و لیبرال چلنجر جیل Karofsky. او را به خدمت در دادگاه آن را به عنوان تصمیم می گیرد در یک جمهوریخواه فشار به پاکسازی بیش از 200 ، 000 نفر از رول رای دهندگان قبل از انتخابات نوامبر در یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده فقط 0.77% در سال 2016.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز گفت: Karofsky پیروزی آمد با وجود جمهوری خواه تلاش در رای دهندگان “سرکوب” در طول بهداشت عمومی اورژانس. نتیجه پرز گفت: “صحبت می کند به دموکرات ها’ شور و شوق باور نکردنی مزیت و باید مرعوب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هر جمهوریخواه ویسکانسین.”

ویسکانسین در انتخابات برگزار شد مارس 7, فرو رفته در حزبی acrimony. دموکرات ها به دنبال به تعویق انداختن رای گیری به دلیل ویروس به مقامات بهداشت عمومی هشدار داد در برابر مجامع عمومی خواست همه ساکنان را به ماندن در خانه های خود. اما جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی و دادگاه دستور داد که رای به ادامه مسدود کردن فرماندار جهت تاخیر.

انتشار این نتایج به تعویق افتاد تا بعد از ظهر دوشنبه با حکم دادگاه در یک مناقشه بیش غیابی.

در روز انتخابات بسیاری از مراکز رای گیری بسته شد به دلیل کمبود نیروی انسانی به عنوان کارگر خانه باقی مانده که نیاز به رای دهندگان به صبر در ساعت-صف های طولانی. در میلواکی برای مثال تنها پنج نفر از حدود 180 نظرسنجی مکان باز شد.

بسیاری از ایالت ها به تعویق افتاد و آینده خود را در انتخابات مقدماتی به عنوان stay-at-home سفارشات در محل باقی می ماند در سراسر بسیاری از کشور. در مریلند فرماندار لری هوگان دستور دولت 2 ژوئن اولیه انجام می شود و عمدتا توسط ایمیل با محدود در شخص رای گیری.

حزب دموکرات را خواستار شده است برای پول به گسترش رای توسط ایمیل قابلیت های قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر و می خواهید برای دیدن افزایش رای گیری غایب گزینه های. اما جمهوری خواهان از جمله تهمت را به عقب رانده و با ادعاهای بی اساس در مورد تقلب.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به دولت گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هفته گذشته است. “دموکرات هستند تقاضاهای مصرانه برای آن است. پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im