واشنگتن — جو بایدن قاطعانه برنده میشیگان دموکراتیک اولیه در روز سه شنبه, تصرف یک کلید میدان نبرد دولت است که به کمک سوق برنی ساندرز’ شورشیان نامزدی چهار سال پیش. معاون سابق رئیس جمهور پیروزی وجود دارد و همچنین در میسوری و می سی سی پی ضربه جدی به سندرز و قابل ملاحظه ای گسترده تر بایدن مسیر به نامزدی.

بایدن بار دیگر نشان داد که قدرت طبقه کارگر رای دهندگان و آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال حیاتی برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات. ساندرز’ امید استراحت در آیداهو, داکوتای شمالی و واشنگتن که آرا هنوز در حال جدول اما که در آن به مراتب کمتر نمایندگان در خطر بود.

سهشنبه نخستین بار رای دهندگان وزن در اولیه پس از آن به طور موثر محدود به دو فرد مسابقه بین ساندرز و بایدن. و سه کشور بزرگ به راحتی رفت و به بایدن وارونه برای یک کمپین است که به نظر می رسد در آستانه سقوط فقط دو هفته پیش. در حال حاضر آن است که ساندرز که نامزدی صعودی شد تا اخیرا که باید تامل یک مسیر رو به جلو است.

پرداختن به هواداران در فیلادلفیا بایدن اشاره کرد که بسیاری تا به حال “اعلام کرد که این نامزدی مرده بود” تنها چند روز پیش اما “در حال حاضر ما بسیار زنده است.” او همچنین خواسته ساندرز حامیان پشت او را به جلو رفتن.

“ما نیاز شما, ما می خواهیم شما را به یک محل در مبارزه ما برای هر یک از شما. من می خواهم برای تشکر از برنی ساندرز و حامیان او برای خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق می شود.” “ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و هم ما را ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

حتی به عنوان خطوط از مسابقه به شکل جدید از عدم قطعیت را برانگیخته بود با ترس از گسترش coronavirus. هر دو نامزد به طور ناگهانی لغو شد تظاهرات در اوهایو بودند که برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب. که تنظیم صحنه برای بایدن این اظهارات در فیلادلفیا, در حالی که ساندرز پرواز خانه به ورمونت و نمی طرح به آدرس ،

ساندرز’ کمپین همچنین گفت: تمام حوادث آینده خواهد بود تصمیم گرفت در یک مورد به مورد و بر اساس داده های عمومی بهداشت و درمان نگرانی ها در حالی که بایدن به نام یک برنامه ریزی آینده فلوریدا متوقف شود. هنوز معاون سابق رئیس جمهور گفت: سه شنبه شب که او می تواند اعلام کرد قصد دارد برای مبارزه با کروناویروس در اواخر این هفته.

کمیته ملی حزب دموکرات همچنین گفت که روز یکشنبه بحث بین ساندرز و بایدن خواهد بود انجام شده و بدون مخاطب.

در میان سابق کاخ سفید امیدوار و رهبران قدرتمند لیبرال اما بایدن حرکت است در حال حاضر غیر قابل انکار است.

برادلی Beychok رئیس و بنیانگذار شرکت آمریکایی پل قرن 21 لیبرال فوق العاده PAC گفت که گروه خود را “تمام خواهد شد به انتخاب @JoeBiden به عنوان رئیس جمهور بعدی ما.” سازمان صرف میلیون ها دلار در تلاش برای برنده شدن بیش از افرادی که مورد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید متحده در سال 2016.

پسر سیسیل رئیس گل سرسبد دموکراتیک در خارج از سازمان سیاسی اولویت های ایالات متحده آمریکا در توئیتر خود نوشت: “ریاضی است که در حال حاضر روشن است. جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور و @prioritiesUSA در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به او را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

دیگر وجود دارد, عمده علائم هشدار دهنده برای ساندرز در روز سه شنبه. او دوباره تلاش برای جلب حمایت از رای دهندگان. دو سوم از می سی سی پی دموکراتیک اولیه رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند و سه چهارم از آنها حمایت بایدن با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان.

پس از ساندرز ناراحت هیلاری کلینتون در میشیگان چهار سال پیش خود را از دست دادن وجود دارد سه شنبه بود به خصوص عاقلانه است. آن را تضعیف استدلال خود را که او می تواند درخواست تجدید نظر به طبقه کارگر رای دهندگان و که او می تواند گسترش رای دهندگان جدید در مدارس ،

او نشان می سازد آن را دشوار است برای دعوت به استدلال می کنند که او می تواند برنده دولت در ماه نوامبر زمانی که دموکرات ها در حال از جان گذشته برای بازسازی خود دیوار آبی که شامل ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان.

یکی از معدود روشن یادداشت برای ساندرز بود قدرت خود را در میان رای دهندگان جوان اما حتی است که یک حرکت نزولی به این دلیل آنها نمی نوبه خود به اندازه کافی برای نگه داشتن او رقابت. ساندرز برنده 70 درصد از کسانی که زیر 30 در میسوری و 64 درصد در میشیگان با توجه به AP VoteCast. این سناتور همچنین در مورد حتی با بایدن در میان رای دهندگان سنین 30 تا 44.

با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل بایدن برداشت کرده بود حداقل 113 جدید نمایندگان: 51 در میشیگان 34 در میسوری و 28 در می سی سی پی در روز سه شنبه. ساندرز کردم 53: 34 در میشیگان و 19 در میسوری. برخی از 186 تا به حال هنوز به خود اختصاص داده و از جمله کسانی که از آیداهو ایالت یوتا و واشنگتن است.

اگر چه شش کشور رای دادند میشیگان — با آن 125 نمایندگان — من بیشتر از این توجه است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت تنها 10,704 آرا در انتخابات عمومی نزدیک ترین حاشیه پیروزی در میان میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. این کشورها به تهمت های باریک لبه در سال 2016 کالج انتخاباتی پس از کلینتون برنده رای مردمی.

ساندرز عهد کرده است به رها کردن بدون در نظر گرفتن روز سه شنبه نتایج و اغلب برافراشته در برابر “دموکراتیک استقرار” است که او می گوید در تراز وسط قرار دارد در برابر او.

علاوه بر قدرتمند گروه در حال حاضر جانبداری با بایدن معاون سابق رئیس جمهور را برداشت تاییدیه از بسیاری از سابق ریاست جمهوری رقبا از جمله بهداشت ، کامالا هریس دیابت Cory Booker, و, که از شنبه, کارآفرین اندرو یانگ. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گاهی اوقات ذکر شده به عنوان یک امکان انتخاب معاون ریاست جمهوری نیز تایید بایدن و مبارزه با او را پیش از روز سه شنبه اولیه.

بایدن همچنین به اشاره به تمام رقبای سابق خود گفت: “ما در حال آوردن این حزب با هم.”

“این چیزی است که ما را به انجام,” او گفت:.

نه هر حزب دموکرات بود و پوشش پشت بایدن ، میشیگان در کنگره دبی Dingell که نشان دهنده یک منطقه وسیع از کالج شهر آن آربور به دیترویت حومه روز سه شنبه گفت او ماندن خنثی است.

“من به یاد داشته باشید آنچه در آن بود چهار سال پیش و زاج و خشم مردم دیوانه در هر یک از دیگر تمام چرخه انتخابات. ما نمی توانیم که” Dingell گفت. “آن را در مورد گرفتن و رای گیری در ماه نوامبر است.”

مانند ساندرز بایدن است را در حوادث برنامه ریزی شده برای روز شنبه. و اگر او را جشن رشد نماینده رهبری او هنوز هم مقابله با رای دهندگان که سوال مواضع خود را که شامل یک کنترل اسلحه طرح که reinstates حمله سلاح های ممنوع و شامل داوطلبانه بیع متقابل برنامه برای حمله به سلاح.

این مسئله بود که در مرکز یک testy ارز با یک کارگر در حالی که بایدن بود و صف آرایی در اوایل روز سه شنبه در دیترویت. مرد متهم به او “به طور فعال در تلاش برای پایان دادن به متمم دوم درست است.” بایدن شات پشت “تو پر از گه” اما در ادامه گفت که در حالی که او از متمم دوم “آیا شما نیاز به 100 دور؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im