معاون رئیس جمهور جو بایدن افتتاح شد سه شنبه سوم با فوران چاه نفت پیروزی بر سن. برنی ساندرز من-Vt., در فلوریدا و ایلینوی گرفتن بیش از 60 درصد از آرا را در هر دو کشور با توجه به اوایل AP نتایج.

“به نظر می رسد یک بار دیگر در فلوریدا و ایلینوی ما هنوز در حال انتظار برای شنیدن از آریزونا, کمپین ما تا به حال یک شب بسیار خوب می شود.” “ما به حرکت و نزدیک به تامین دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری. و ما در حال انجام آن با ایجاد یک ائتلاف گسترده و ما نیاز به پیروزی در ماه نوامبر با پشتیبانی قوی از آفریقایی-آمریکایی, جامعه, جامعه لاتین.”

فلوریدا حمل 219 متعهد نمایندگان و بزرگترین اولیه شب. ایلینوی 155 نمایندگان و هر دو کشور پروژه به بایدن 60% و 3-1 تعادل از نمایندگان در مقابل Sanders. آریزونا هنوز هم نزدیک به 67 متعهد نمایندگان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده انتخابات ریاست جمهوری اولیه در فلوریدا با تقریبا 94 درصد آرا و مسجل حزب جمهوری خواه نامزدی, فراتر لازم نماینده آستانه در اولین تاریخ ممکن است.

که به شب ساندرز مورد نیاز برای برنده شدن در حدود 57 درصد از نمایندگان به اظهارات بایدن در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و بایدن را پیروزی نشان می دهد گسترش نژاد که ممکن است قرار داده ساندرز’ کمپین در آستانه.

با 82 درصد از فلوریدا دموکراتیک اولیه رای گیری در بایدن است 61% از رای, در حالی که ساندرز معلق در هوا خطرناکی پایین در حدود 22.6%. نزدیک به 2 میلیون فلوریدا رای دادند در اوایل و یا از طریق پست.

بایدن در حال حاضر باز تقریبا 300-نماینده رهبری در ملی اولیه مسابقه رفتن بیش از نیمه راه به 1,991 نیاز به پرچ با 1,121 نمایندگان. ساندرز به دست آورده فقط 839.

“اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان شده است که الهام گرفته شده است ساندرز سناتور. من می شنوم شما می شود.” “من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم که آنچه که ما باید انجام دهید. هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و سپس به متحد کردن ملت است.

“آن لحظه مثل این که ما متوجه ما نیاز به قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و با هم کار کنند به عنوان یک آمریکایی. Coronavirus مراقبت می کند اگر شما یک دموکرات یا جمهوری خواه.”

رای دهندگان در سه ایالت آریزونا و فلوریدا و ایلینوی — رای سهشنبه در میان coronavirus همه گیر وزن در دموکراتیک ریاست جمهوری ماجراجویی بین نامزد میانه رو بایدن و اعلام دموکراتیک سوسیالیستی Sanders.

در همین حال فرماندار اوهایو اعلام کرد “بهداشت و درمان اضطراری” برای به تعویق انداختن رای گیری برنامه ریزی شده وجود دارد, با وجود یک دولت قاضی حاکم است که این انتخابات تا به حال برای رفتن بر روی.

در مجموع 441 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در معرض خطر هستند در آریزونا و فلوریدا (219) و ایلینوی. بایدن که به دنبال ساخت های اخیر شتاب و گسترش خود را نماینده سرب بیش از ساندرز در یک نامزدی مسابقه تبدیل coronavirus شیوع و پر از عدم قطعیت است.

یک نامزد دیگر از یک میدان است که پس از شماره, حدود دو دوجین امیدوار – Rep. Tulsi Gabbard هاوایی – نیز در انتخابات.

این بیماری همه گیر در حال بازی نقش مهمی در رای گیری. در فلوریدا, میامی هرالد گزارش داد, وزیر امور خارجه, لورل لی در روز سه شنبه را رد کرد و تمام درخواست ها برای ارائه انعطاف پذیری در اولیه روز رای گیری. در میان چیزهای دیگر, Lee نمی خواهد تمدید رای-توسط-mail مهلت رای گیری با وجود راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی است که مردم دور ماندن از گروه تجمعات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

و ایلینوی رای گیری شد و در سخنان Buzzfeed یک “کامل ظروف سرباز یا مسافر.” این سایت به نقل از نظرسنجی کارگران به عنوان گزارش هرج و مرج غیر کارکردی نظرسنجی اماکن شرایط غیر بهداشتی و پایین مشارکت مردم در سراسر کشور. هر چند دولت تا به حال ساخته شده تلاش برای حرکت, رای گیری در مکان های دور از خانه های سالمندان و دیگر جمعیت های آسیب پذیر برخی از رای دهندگان گفت: آنها قادر به رای دادن به دلیل جدید خود را در حوزه های رأی گیری فاقد حتی اولیه رای گیری منابع.

شیکاگو بود به خصوص هرج و مرج, Buzzfeed گفت. با نمرات قضات انتخابات و داوطلبان ترک در آخرین لحظه برای جلوگیری از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس شهرستان درخواست شد “قادر سالم رای دهندگان” را به عنوان آخرین دقیقه نظرسنجی کارگران به عنوان یک راه برای مقابله با understaffed رای گیری مکان و طبخ منشی شهرستان گفت: آن را صرف نیازهای آموزشی برای هر کسی که می خواستم به خدمت یک انتخابات قاضی.

علائم وجود دارد که coronavirus نگرانی های صدمه دیده بود مردم در انتخابات روز سه شنبه هر چند مقامات همچنین اشاره کرد که در اوایل رای گیری و رای گیری از طریق پست به حال رسید. که هنوز هم می تواند افزایش کلی میزان مشارکت بالاتر از این سطح در سال 2016 دموکراتیک اولیه.

در عین حال دیده می شود این است که چقدر این وضعیت را تحت تاثیر قرار نهایی برگه و یا الهام بخش هر پست-چالش های اصلی توسط نامزدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im