بایدن هشدار علیه ‘قتل عام’ مبارزه با ساندرز به عنوان بعدی مسابقات

برچسبها

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و برنی ساندرز در حال مبارزه در میانه روز شنبه به عنوان دو آماده برای مرحله نهایی مسابقات در میشیگان میسوری و چهار نفر دیگر نامزدی مسابقات در هفته آینده.

ساندرز 78 که اخیرا پیشتاز در این مسابقه به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر در حال حاضر انتهایی در نمایندگان و از جان گذشته برای به دست آوردن شتاب پس از بایدن, 77, دریافت عجله تاییدیه از حزب ایجاد ارقام زیر را قوی “سه شنبه” نمایش این هفته است.

در زیر آنچه که اتفاق می افتد در روز شنبه:

بایدن هشدار اولیه ‘قتل عام’

پس از Sanders, خود توصیف دموکراتیک سوسیالیست ، ramped تا حملات خود را در بایدن روز جمعه بایدن گفت: جمعیت در جمع آوری کمک در Bethesda, Maryland او نگران بود نبرد او با سندرز برای نامزدی حزب دموکرات را به نوبه خود می تواند زشت است.

“آنچه که ما می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد این است که اجازه دهید این اولیه تبدیل به منفی حمام خون. ما نمی توانیم جدا از این حزب جدا و دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. ما باید برای نگه داشتن چشم بر روی توپ” بایدن گفت: او به عنوان تلفن به بتسدا رویداد.

ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت در حال هزینههای بایدن رکورد در تجارت تامین اجتماعی حقوق همجنسگرایان و سقط جنین در روز جمعه – اگر چه او وعده حمایت از معاون سابق رئیس جمهور اگر او می شود نامزد.

در این مسابقه تبدیل به یک مرد مسابقه بین بایدن و ساندرز. Tulsi Gabbard هاوایی که کنگره تنها دیگر نامزد حزب دموکرات هنوز هم در نامزدی مسابقه است اما عملا هیچ شانسی برای برنده شدن است.

بایدن و ساندرز را روز سه شنبه در آیداهو می سی سی پی, Missouri, واشنگتن, وزارت امور خارجه داکوتای شمالی و میشیگان. یک پیروزی بزرگ برای بایدن در نماینده غنی میشیگان تحویل خواهد بود یک ضربه عمده به ساندرز’ امید تبدیل شدن به نامزد.

نشان از ادامه حرکت او پس سه شنبه برنده بایدن به کمپین گفت: روز جمعه آن را مطرح کرده بود حدود 22 میلیون دلار در پنج روز.

بایدن برنده ده ها تن از پیشنهادات در میسوری

معتدل جناح از حزب دموکرات شده است به سرعت در حال coalescing در اطراف بایدن برای جلوگیری از ساندرز نامزدی بایدن پس از این پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی در فوریه. 29. در روز شنبه صبح بایدن کمپین اعلام کرد یکی دیگر از کشت تاییدیه از قانونگذاران دموکرات در ایالت میسوری – بیش از 60.

میسوری یکی از شش کشور برای رای دادن در روز سه شنبه که در آن بایدن بود که با توجه به برگزاری دو رویداد در روز شنبه. جی نیکسون دولت سابق دموکرات فرماندار چرخش حمایت خود را پشت بایدن پیشرو به خوبی طراحی شده ارتش از مقامات میسوری – 68 در همه – به بیرون آمدن در حمایت از. آنها شامل فعلی و دولت سابق سیاستمداران قضات و اعضای شورا و aldermen.

بایدن با توجه به مبارزات انتخاباتی در روز شنبه در سنت لوئیس و Kansas City, Missouri, جایی که او برنامه ریزی شده است به پیوست توسط نماینده ایالات متحده Emanuel ساطور میسوری سابق کنگره سیاه پارلمانی رئیس که تایید بایدن در ماه سپتامبر.

ساندرز با تمرکز بر میشیگان

روز شنبه, Sanders, شروع یک آخر هفته از مبارزه در میدان نبرد بسیار مهم ایالت میشیگان ارائه می دهد که 125 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی.

ساندرز که برنده میشیگان اولیه در سال 2016 زمانی که او فرار ناموفق برای نامزدی در برابر هیلاری کلینتون خواهد شد برگزاری یک تجمع در دیترویت شهر دیربورن و یک شهر متمرکز نژادی و عدالت اقتصادی در سنگ چخماق است. او روز یکشنبه تنظیم شده است برای دیدار گرند رپیدز و آن آربور.

صحبت کردن با جمعیت بیش از 6000 نفر در مرکز شهر دیترویت در جمعه ساندرز در ادامه به حمله بایدن برای رای دادن به جنگ در عراق و معاملات تجاری از جمله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی است که او گفت: تا به حال هزینه میلیون ها شغل های آمریکا در میشیگان و دیگر میدان نبرد متحده است.

“اگر ما در حال رفتن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین از آن خواهد شد بسیار سخت برای یک کاندیدا که رای دادند برای این فاجعه تجارت, معاملات” ساندرز گفت.

ساندرز سوال که آیا مجلس می تواند تولید به اندازه کافی انرژی و شور و شوق برای غلبه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او نیز به نام بایدن و گفت: هر دو در توافقنامه ای که آنها را پشتیبانی دیگر در برابر تهمت باید دیگر نامزدی برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de