بایدن می خواهد به ساخت یک نیمکت’ از جوانان رهبران آینده

دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور جو بایدن می گوید که او تا به حال بحث های جدی با افراد واجد شرایط قادر به تبدیل شدن به رهبران بیش از 16 سال, به گزارش هیل.

“تعدادی از افرادی مانند شما و من نه یک مرد عاقل که شده به من کمک آنها جدی مردم است که من تا به حال بحث در مورد . . . درخواست آنها حاضر به آمدن به یک دولت اگر من انتخاب” بایدن گفت: در طول یک مجازی جمع آوری کمک های شب جمعه با توجه به یک گزارش از سخنان خود.

“و یکی از راه های مقابله با سن است که برای ساخت یک نیمکت برای ساخت یک نیمکت جوانتر واقعا افراد واجد شرایط که نه به حال قرار گرفتن در معرض که دیگران داشته اند اما به طور کامل قادر به رهبران آینده, چهار, هشت, 12, 16 سال به اجرا در کشور است. اما آنها رو به یک فرصت به افزایش است.”

مسن رای دهندگان را به راحتی انجام بایدن برای پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب اما عدم مشارکت در انتخابات توسط جوان رای دهندگان می تواند به اثبات می شود یک مسئولیت در انتخابات عمومی ،

معاون سابق رئیس جمهور نزدیک غیر قابل عبور سرب بیش بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., اما هنوز امن تعداد نمایندگان مورد نیاز برای ادعای نامزدی حزب دموکرات.

“در پایان روز مردم است که به عضویت کابینه من — خدا-حاضر, اگر من رئیس جمهور آن را تقریبا مغرور صحبت کردن در مورد آن کمی — خواهد بود و افرادی که به نمایندگی از طیف حزب ما و که مانند کشور,” او گفت:. “در بسیاری از واقعا افراد واجد شرایط که من فکر می کنم باید این دیدگاه همان است که من است که آن را در مورد رفتن به 2008 یا 2012. آن را در مورد حرکت های آینده به طور قابل توجهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر