بایدن به اسلام رای دهندگان: من آرزو مدارس تدریس بیشتر در مورد اسلام

جو بایدن گفت: مسلمان رای دهندگان حضور در روز دوشنبه “میلیون مسلمان آرا” اجلاس بخواهد مدارس در ایالات متحده آموزش می خواهم بیشتر در مورد دین اسلام.

“من آرزو می کنم ما در مورد همه ی اعترافی مذاهب” بایدن گفت: در این اجلاس به میزبانی Emgage اقدام بزرگترین کشور مسلمان آمریکایی PAC گزارش فاکس نیوز. “این یکی از بزرگ اعترافی ادیان.”

PAC روشن تایید آن به بایدن در ماه آوریل پس از ابتدا حمایت از نامزدی سناتور. برنی ساندرز من-Vt.

بایدن همچنین گفت که پایان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در اکثریت مسلمان کشور در اولین روز از ریاست جمهوری خود و سرزنش او برای “نامعقول افزایش اسلام هراسی است.”

علاوه بر این معاون سابق رئیس جمهور گفت که او نمی خواهد نوشتن “نامه های عاشقانه به دیکتاتورها” آیا قهرمان هر دو از حقوق فلسطینی ها و اسرائیلی ها به دولت از خود و او را برای دیدار با “اخلاقی مطالبات بحران انسانی در سوریه و یمن و غزه است.”

چند مسلمان مقامات آمریکایی از جمله Rep. Ilhan Omar, D -, Minn. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون نماینده کنگره آندره کارسون D-Ind., روز دوشنبه با امضای نامه ای حمایت بایدن گفته خود “هدف شماره یک است برای حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر و به جای او با کسی که می تواند شروع به التیام ملت ما.”

“یک توافق با دولت حرکت خواهد کرد و این ملت رو به جلو در بسیاری از مسائل ما در مورد مراقبت از خود” در این نامه همچنین گفت: با استناد به نژادی عدالت مقرون به صرفه, بهداشت و درمان, تغییر آب و هوا و مهاجرت.

اخیر دیگر رهبران دموکرات از جمله 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق باراک اوباما را در خود حفظ فاصله از Emgage با کلینتون نیست حضور هر یک از رویدادهای خود را در حالی که او در حال اجرا بود. اوباما نیز بود که “محتاط” را به بخشی با توجه به تئوری های توطئه در مورد ایمان خود را که تا به حال در گردش است در گزارش واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de