جو بایدن جاروب شده به آسان پیروزی در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا (هر MSNBC) در روز سه شنبه به طور فزاینده کشیدن دور با یک دموکرات ریاست جمهوری اولیه طرح میتوانست با کروناویروس و ایجاد فشار بر سناتور. برنی ساندرز من-Vt., به رها کردن مبارزات انتخاباتی خود را.

معاون سابق رئیس جمهور در سومین شب بزرگ در بسیاری از هفته آمد در میان فوق العاده ای در مقابله با عدم قطعیت دموکراتیک مسابقه آن را به عنوان برخورد با تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس که تعطیل زیادی عصری زندگی آمریکایی. نظرسنجی بودند توقیف در اوهایو و اگر چه انتخابات رفتم جلو در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا انتخابات کارگران و رای دهندگان گزارش مشکلات.

بایدن تلاش خود را برای حزب نامزدی در حال حاضر به نظر می رسد در دسترس است. او نیاز کمتر از نیمی از باقی مانده نمایندگان برای تبدیل شدن به نامزد. حزب ایجاد شده است به طور فزاینده ای به صف پشت سر او به عنوان بهترین گزینه در ماه نوامبر به سعی و سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مبارزه ما تا به حال یک شب بسیار خوب است و کمی نزدیک تر به تامین دموکراتیک نامزدی” بایدن گفت: پس از آخرین اولیه دو پیروزی.

همچنین سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی مسجل جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در برابر حداقل مخالفت — اندازه گیری خوب است اگر نه غیر منتظره اخبار برای کاخ سفید در تلاش برای مقابله با بهداشت عمومی و بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus.

نتایج کنار دموکراتیک اولیه باقی مانده است تا حد زیادی در برزخ با تظاهرات و حوادث بزرگ لغو شد. که داده ساندرز که مسیر به نامزدی تا حد زیادی تنگ شده و حتی کمتر اتاق به مانور قادر به تشکیل جمعیت زیادی در سراسر کشور است که علامت تجاری خود را.

برخی از دموکرات ها در حال حاضر با دعوت از او برای ترک نژاد به نام حزب وحدت. اما ساندرز هیچ اشاره ای است که سه شنبه شب در یک livestream به هواداران است. این سناتور ورمونت به جای ترویج, تماس, برای, جهانی, دولت, بودجه بهداشت و درمان در زیر امضای خود را “مدیکر برای همه” برنامه است. برترین مشاوران می گویند او است شرط بندی های سیاسی ملی چشم انداز می تواند نگاه های مختلف به عنوان ویروس همچنان به تغییر شکل زندگی در سراسر کشور است.

در طول شیوع کروناویروس “ما باید مطمئن شوید که هر کسی که یک کار در حال حاضر دریافت حقوق آنها نیاز دارید” ساندرز گفت: در ظاهر آغاز شده است که قبل از روز انتخابات تا به حال حتی بسته است.

بایدن حفظ قدرت با آمریکایی های آفریقایی تبار و رای دهندگان است که مشخصه مبارزات انتخاباتی خود اما همچنین به نظر می رسد به دور تراشه در ساندرز’ قبلی استفاده با اسپانیایی که به او کمک کرد تا برنده نوادا و کالیفرنیا در اوایل مسابقه. در فلوریدا, Latinos بودند حدود 20 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان و آنها تا حد زیادی طرفه با بایدن با معاون سابق رئیس جمهور شدن پشتیبانی از 65 درصد از پورتوریکو رای دهندگان و 56 درصد از کوبا با توجه به AP VoteCast گسترده نظرسنجی از رای دهندگان.

مشارکت در فلوریدا دموکراتیک اولیه بالاتر از آن بود که چهار سال پیش زمانی که 1.7 میلیون رای دهندگان بازیگران برگه های رای. در این زمان مردم در انتخابات شد و در سرعت به روش 2 میلیون. هنوز گزارشی از خرابی ایجاد اغتشاش توسط coronavirus تحت سلطه روز.

مقامات در اوهایو گام بی سابقه ای از بسته شدن نظر سنجی چهار شنبه, صرف ساعت قبل از آنها بودند را به عقب هل دادن دولت اولیه تا ماه ژوئن.

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز لعنتی حرکت برای پرورش “بیشتر هرج و مرج و سردرگمی” و به دنبال سر تر متحده در نظر گرفتن اقدامات مشابه اصرار کسانی که با آینده مقدماتی برای گسترش رأی-با-ایمیل و غایب انتخابات به عنوان رای دهی ساعت.

ترس است که گسترش coronavirus خروج حزب نامزدی مسابقه.

“حق رای به بنیاد دموکراسی ما و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت و گسترش است که حق به جای آوردن روند دموکراتیک به توقف” پرز در بیانیه ای گفت.

آسیب هر چند ممکن است در حال حاضر انجام شده است. چهار دیگر آمریکا — لوئیزیانا, گرجستان, کنتاکی و مریلند – در حال حاضر نقل مکان کرد و به عقب راندن آینده خود مقدماتی و دیگران ممکن است در عین حال انجام این کار است. که اتحاد چپ دموکراتیک اولیه تقویم خالی تا مارس 29 زمانی که پورتو ریکو برنامه ریزی شده است برای رفتن به پای صندوق های رای – اما جزیره رهبران در حال کار برای برنامه ریزی مجدد انتخابات وجود دارد ،

که به معنی وجود دارد هیچ جایی برای ساندرز برای به دست آوردن زمین در بایدن در هر زمان به زودی حتی اگر او می تواند پیدا کردن یک راه برای سوار شدن یک افزایش ناگهانی.

در ضمن رای گیری روز شنبه شاهد مشکلات پاپ در سراسر کشور است. در Okaloosa County در فلوریدا تکدی دو دوجین نظرسنجی کارگران کاهش یافته است, ترک انتخابات سرپرست پل لوکس کارکنان تقلا برای آموزش تعویض.

“ما در صادق انتهای طناب” لوکس گفت.

ناظران سیاسی می گویند coronavirus به بازیگران سایه بیش از این مسابقه به عنوان بحث بیش از سیاست فروع گرفته اند صندلی عقب به مسائل مربوط به مرگ و زندگی است.

“این قطعا وهم آور” گفت: Jesse Lehrich های دموکراتیک عمل و سابق هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی سخنگوی که مستقر در شیکاگو است که اضافه “بایدن و ساندرز در حال بحث محاسن حاشیه سیاست های مختلف در این شبه در حالی که در آمریکا مصرف می شود توسط یک بحران بی سابقه ای.”

میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال حاضر شرکت در برخی از فرم اولیه رای گیری. اما علائم وجود دارد که روز سه شنبه برای رای دهندگان — و نظرسنجی کارگران — خانه باقی مانده بود.

“مردم اولویت خود را روز به روز بقا در حال حاضر — به طوری که آنها در حال فکر کردن در رای گیری به عنوان یک اولویت” گفت: Debra ساطور, بنیانگذار Vote.org.

در فلوریدا پالم بیچ شهرستان انتخابات سرپرست وندی Sartori لینک گفت: سه رای گیری سایت تا به حال به نقل مکان کرد و چهار افتتاح شد به طور قابل توجهی اواخر به دلیل کارگران نشان نمی دهد و تا به حال داده شده توجه کنید.

“ما احتمالا باید در انتظار بوده اند و آن را بیشتر از ما بود,” او گفت:.

در ایلینوی وجود دارد که فشار به نقل مکان در حدود 50 منطقه شیکاگو حوزه های رأی گیری و پس از مکان لغو شد در آخرین لحظه.

جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات خبر داد و گفت: هیئت مدیره خواسته رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در هفته گذشته به لغو فرد رای دادن, اما فرماندار خودداری کرد. پریتزکر مقابله است که دولت قانون را نمی کند به او این قدرت را به تغییرات گسترده که در انتخابات مقامات می خواستم.

“اجازه بدهید به شما بگویم این است: آن است که دقیقا در زمان هایی از این دست که در قانون اساسی مرزهای دموکراسی ما باید احترام بالاتر از همه چیز. و اگر مردم می خواهند به من انتقاد که خوب پیش بروید” فرماندار گفت.

وجود دارد نه مشکلات در همه جا ، مل Dockens 49 ساله کوچک-کسب و کار صاحب رای در ققنوس حومه شهر گلندل و گفت: این انتخاب سختی بود. اما او رفت و برای بایدن چرا که او فکر ساندرز’ مترقی نمایش ها ممکن است خاموش کردن برخی از دموکرات رای دهندگان.

“این همه در مورد electability,” Dockens گفت. “این است که من اصلا اعتماد برنی ساندرز اما من اعتماد (بایدن) کمی بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de