جو بایدن است سازماندهی مجدد خود را بالا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری رهبری پس از یک جایگاه چهارم پایان در آیووا قفقاز بالا بردن آنیتا دان به یک نقش است که به طور موثر او را در اتهام سوم او در کاخ سفید پیشنهاد.

دو نفر با آگاهی از این تصمیم تایید کرد که دان یک بار بالا و ارتباطات مشاور در پرزیدنت باراک اوباما کاخ سفید را در افزایش نقش اما که مدیر کمپین گرگ شولتز را حفظ عنوان خود را. یکی از مردم به اسوشیتد پرس گفت که دان خواهد شد که تصمیم گیری نهایی قدرت. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی استراتژی مبارزات انتخاباتی.

نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش داد که دان را در یک نقش جدید را با استناد به یک ایمیل فرستاده جمعه از شولتز و دیرین بایدن دستیار استیو Ricchetti به کمپین کارکنان و برخی از طرفداران کلیدی.

اخبار از تغییر را شکست ساعت قبل از بایدن طول می کشد مرحله شب جمعه برای بحث در نیوهمپشایر که در آن معاون رئیس جمهور سابق صرف روز پس از روز دوشنبه آیووا قفقاز مصرف بسیار تهاجمی تر استقرار در مقابل برخی از رقبای خود را بالا. آن را نیز می آید تنها چند روز قبل از نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت ریاست جمهوری اولیه.

ارشد کمپین دستیاران به خبرنگاران گفت: روز جمعه در یک predebate تماس است که پرسنل شیفت نباید به عنوان خوانده شده که وحشت و یا یک تنظیم در بایدن را به خوبی تثبیت استراتژی به تکیه به شدت در مقدماتی و قفقاز است که بر خلاف آیووا و نیوهمشایر اند نژادی متنوع رای دهندگان. دستیاران یادداشت دونن که در حال حاضر در میان تیم رهبری ارشد قبل از جمعه.

هنوز تغییر است با این وجود اذعان ضمنی است که جایگاه چهارم و حتی در اکثریت سفید متحده است که آسیب رساندن به بایدن چشم انداز به دنبال به جلو به Feb. 22 نوادا قفقاز از Feb. 29 کارولینای جنوبی اولیه و مارس 3 “سه شنبه” تخته سنگ.

بایدن باعث شده است تا اکثر نظر سنجی های ملی دموکراتیک اولیه رای دهندگان پس از پیوستن به مسابقه در ماه آوریل است. اما او در مواجهه مداوم شک و تردید در مورد کیفیت مبارزات انتخاباتی خود بهره برداری در اوایل نامزدی متحده و جمع آوری کمک به عقب مانده دیگر پیشرو.

او گزارش داد فقط 9 میلیون دلار پول نقد در دست به شروع سال مبلغی به مراتب بیشتر رقبای خود را که به پایان رسید پیش از او در آیووا: Vermont بهداشت ، Bernie Sanders, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

او همچنین در مواجهه با فشار از اهدا کنندگان که مامور سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار یک megabillionaire که پرش چهار متحده در انتخابات ریاست جمهوری تقویم و به جای پمپاژ مقادیر عظیم از ثروت شخصی خود را به سوپر سهشنبه تبلیغات.

بالا بردن دان دیده می شود حداقل به عنوان یک سیگنال به اهدا کنندگان که معاون رئیس جمهور سابق به رسمیت می شناسد یا طبیعت از هفته آینده در اولیه کمپین به عنوان برخی از بالا حامیان صدای خود را به نگرانی که او هدر دادن مزایای خود به عنوان معاون رئيس جمهور سابق با سرب در رای گیری ملی و درک قدرت به عنوان یک انتخابات عمومی چلنجر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

فراتر از نمادگرایی برای اهدا کنندگان این حرکت دیده می شود به عنوان بایدن تلاش برای روشن کردن یک ساختار رهبری که مشاوران و خیرین باید به عنوان مبهم بین یک نسل قدیمی تر از دستیاران مانند Ricchetti و جدید گارد از جمله شولتز که اول پیوست او در کمتر نقش زمانی که او معاون رئیس جمهور و یا پس از آن.

در 62 دان انشعابات تفاوت: او مشابه در سن بایدن را به مدت طولانی دایره درونی اما او را تحسین بیشتر از اوباما, سیاسی, مدار, داشتن افزایش یافته است به اقدام کاخ سفید مدیر ارتباطات. او در حال حاضر یک مدیر در یک دموکرات شرکت مشاوره ای مستقر در واشنگتن است.

شولتز شد مدیر کمپین پس از کار بایدن در حالی که او معاون رئیس جمهور و پس از آن مدیریت بایدن را در امور سیاسی به عنوان معاون رئیس جمهور سابق. شولتز گسترده سفر با بایدن به عنوان او مبارزه برای دموکرات ها در طول سال 2018 midterms. او به ساخت بایدن ملی و دولتی در مبارزات انتخاباتی کارکنان برای سال 2020 و او شده است یک نقطه اصلی تماس با ما در کمپین برای بسیاری از اهدا کنندگان.

اما Richetti یک کمپین مشاور ارشد بود که بایدن آخرین رئیس ستاد در غرب بال دیده شده است که شاید غالب ترین شکل در مبارزات انتخاباتی. او با بروس نی یکی دیگر از سابق بایدن رئیس ستاد و مایک Donilon شده است که یک مشاور بایدن را در مبارزات انتخاباتی از اوایل دهه 1980 زمانی که بایدن یک سناتور دلاور.

علاوه بر آن مقام و نقش و بایدن نیز هنوز با ایران شاید قدیمی ترین سیاسی و یکی از دستیاران سابق تد کافمن که منصوب به بایدن صندلی در سنا شد که او معاون رئيس جمهور و با خواهر والری بایدن که موفق شده بود مبارزات خود را برای چند دهه. نه کافمن و نه والری بایدن رسمی نقش در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

علاوه بر شولتز, بایدن, داخلی, دایره, در جریان مبارزات انتخاباتی نیز شامل کیت Bedingfield. او پیوست بایدن به عنوان یک کاخ سفید ارتباطات کارمند در معاون دفتر ریاست جمهوری; او در حال حاضر معاون مدیر کمپین و یکی از منظم ترین خواص است. Symone ساندرز که مشغول به کار برای برنی ساندرز’ 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی نیز تبدیل به یک ثابت در جاده ها با مجلس است و با توجه به مشاوران کسی که وکیل نامزد به دنبال. Bedingfield و ساندرز نیز شایع ترین تلویزیون spokeswomen برای بایدن.

حتی اگر دان را در ارتفاع برگ بایدن استراتژی یا تاکتیک بدون تغییر تغییر می تواند شیب نفوذ در داخل این کمپین نسبت به کسانی که جدیدتر چهره در ارتباطات شعبه خود را در سال 2020 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im