بایدن می گوید VP پنل بررسی صلاحیت ‘بیش از یک دوجین زنان’

در حالی که جو بایدن گفت: برای باریک خود را در حال اجرا همسر نامزدها را به یک زن او در مصاحبه با یک شبکه گسترده ای در میان آنها بررسی صلاحیت “بیش از یک دوجین” قبل از ماه جولای تصمیم گیری است.

“من واقعا نمی فهمم که آل برای واقعی و است که چرا من به شما اطمینان می دهم که از بیش از یک دوجین زنان است که آنها در حال گرفتن اولیه نگاه وجود دارد به طور قابل توجهی بیش از یک زن است که رفتن به در نظر گرفته شده توسط این گروه اولین و مهمترین شماره یک” بایدن گفت: Al Sharpton در MSNBC را “سیاست ملت” در روز شنبه.

بسیاری از مشخصات بالا در حال اجرا جفت شده اند به طور گسترده ای گزارش شده تحت بررسی هستند: سن. کامالا هریس D-کالیفرنیا.; سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز دیابت Elizabeth Warren, D-جرم.; سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و D-Nev.; سناتور. Ctq D-Minn.; و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

بایدن همچنین متعهد شده است تا Sharpton به باریک دادگاه عالی نامزدی را به یک زن سیاه و سفید خواهد بود که برای اولین بار در کشور.

بایدن در حال اجرا همسر جستجو کمیته شامل: سابق بهداشت ، کریس Dodd, D-Conn.; تشکر. لیزا بلانت روچستر D-Del.; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti; و سابق کاخ سفید و سنا مشاور سینتیا هوگان در هر تپه.

مرتبط با فروشگاه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im