جو بایدن روز جمعه گفت که او می خواهم حمایت دموکرات که برنده این حزب نامزدی ریاست جمهوری — حتی اگر آن را رقیب و مترقی دموکراتیک سوسیالیستی بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.

در یک مصاحبه با ABC “صبح بخیر امریکا” بایدن خواسته شده بود در مورد او ادعا که حزب اتحاد برای متحد کردن برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بله هر کس برنده نامزدی من قصد دارم به تایید” معاون سابق رئیس جمهور پاسخ داد.

اظهارات بایدن به دنبال گزارش انتقاد شنبه از ساندرز به عنوان یک عضو از حزب دموکرات است. ساندرز توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

بایدن گفت: ABC منظور او این موضوع بود که در بهترین حالت به اتحاد دموکرات ها.

“برنی است که یک دموکرات است. او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک می شود.” “ما باید دیدگاه های مختلف در یک کل بسیاری از چیزهای. او یک مرد مناسب و معقول. من فکر نمی کنم او نباید در حال اجرا است.”

“سوال این است که آیا یا نه که بهترین و آماده شده در یک روز به تلاش برای اتحاد دوباره این حزب و کشور و همچنین ایستادن در صحنه جهانی و reassert نقش ما در جهان است,” او گفت:.

با توجه به RealClearPolitics متوسط آیووا, نظر سنجی, ساندرز آگهی بایدن تقریبا 4 درصد با 23.8% حمایت نسبت به توافق با 20.2%. پیت Buttigieg شرح زیر است با 15.8% پشتیبانی توسط سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست با 14.6 درصد و سناتور. ctq از مینه سوتا با 9.6 درصد.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im