بایدن دعوت به مناظره در برابر افت جهانی همه گیر

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز در حال تنظیم به صورت خاموش در یکشنبه شب در یک بحث دموکراتیک اولیه یک مسابقه است که می آید به عنوان ملت و خیلی از مبارزه جهانی برای مهار یک جهانی همه گیر در میان نصب اقتصادی عدم قطعیت است.

بسیار تغییر کرده است در ایالات متحده و در مبارزات پس از دموکرات ها ” آخرین بحث در کمتر از سه هفته پیش.

آن است که بایدن خواهد شد که مرحله به مرحله به عنوان پیشتاز و تمایز است که بعید به نظر می رسید که ساندرز برنده شد و در اوایل مسابقات. اما متوسط بیشتر دموکرات ها به سرعت در حال تثبیت در اطراف بایدن ها رو توسط خود را قوی ایستاده با رای دهندگان و انگیزه تمایل به بلوک ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که بسیاری در حزب بر این باورند که از دست دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

این حرکت سریع coronavirus تا حد زیادی مبتنی نامزدها برای روز آنها را که منجر به لغو تجمعات انتخاباتی حتی به عنوان کشورهای بزرگ آماده شدن برای رای دادن در روز سه شنبه. که همچنین یخ زده مسیر اصلی مسابقه محدود ساندرز’ فرصت برای به دست آوردن شتاب.

برای هر دو بایدن و ساندرز بحث است یک لحظه به نمایش مهارت های رهبری خود را در مقابل چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین مخاطبان اولیه. آنها هدف را به منظور جلب یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن ناهموار دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. و دموکرات ها خواهد استدلال می کنند بیش از کسانی که دارای تجربه مناسب و خلق و خو و سیاست نسخه به ملت را از طریق یک بحران است.

“لحظه هایی از این نمی آیند در اطراف اغلب در مبارزات و این یک فرصت مناسب برای نشان دادن میلیون ها نفر که شما آنچه در آن طول می کشد گفت:” رابرت گیبس سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات و مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور باراک اوباما. “آنها باید نشان می دهد رای دهندگان آنها در پاسخ به آنچه از دست رفته است در حال حاضر در حال آرامش, صادق, آماده به سرب و همدلانه است.”

Coronavirus بحران طرح میتوانست به سرعت در حال برنامه ریزی برای روز یکشنبه بحث است. اولین کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که برگزاری این مسابقه بدون مخاطبان زندگی می کنند. پس از آن بحث شد نقل مکان کرد و از یک مکان بزرگ در آریزونا یکی از کشورهای برگزاری اولیه روز شنبه به یک استودیو تلویزیونی در واشنگتن به دلیل نگرانی در مورد کراس کشور سفر می کند.

سی ان ان شبکه میزبانی این مناظره گفت: آن موقعیت جایگاههایی برای بایدن و ساندرز به 6 فوت از هم جدا در همراهی با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

برای بایدن از شیوع جهانی یک بیماری همه گیر شده است یک لحظه به تقویت مرکزی استدلال نامزدی خود را: که هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور به او تجربه و همچنین روابط در واشنگتن و در سراسر جهان مورد نیاز در دفتر بیضی در طول زمان آشفته.

مشاوران می گویند بایدن نیز هدف در روز یکشنبه بحث نشان می دهد رای دهندگان که حمایت ساندرز و یا دیگر نامزدهای لیبرال که آنها را به یک خانه در مبارزات انتخاباتی خود. در یک اورتور به لیبرالها بایدن اعلام کرد حمایت خود را از ورشکستگی برنامه ریزی و پشتیبانی توسط ماساچوست ایالت الیزابت وارن که به پایان رسید او 2020 کمپین در اوایل این ماه است و هنوز به تایید هر کسی.

در یک شهر مجازی hall در جمعه بایدن گفت: حمایت خود را از وارن طرح که با هدف ساده سازی روند ورشکستگی است “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم برنی و من به توافق برسند.”

پس از بازگشت در مد خیره کننده از خود شروع کند در اولیه بایدن در حال حاضر دارای یک جامد سرب بیش از ساندرز در همه مهم نماینده نژاد و قوی نشان دادن مقدماتی مسابقات می تواند به طور موثر تضمین نامزدی خود را. چهار بزرگ متحده خواهد بود تا برای grabs: ایلینوی اوهایو و آریزونا و فلوریدا چندساله کلی انتخابات در میدان نبرد که در آن بایدن به نظر می رسد که لبه بیش از Sanders.

ساندرز و حامیان او بودند گرفتار کردن گارد چگونه به سرعت به مسابقه است نقل مکان کرد به دور از آنها. این سناتور ورمونت هنوز هم حفظ یک زیر وفادار در میان رای دهندگان جوان و لیبرال اما او موفق به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به خصوص در میان رای دهندگان سیاه. تماس های خود را به صورت گسترده سیاسی و اقتصادی انقلاب را نیز کاهش یافته تخت با حومه رای دهندگان.

ساندرز مواجه است و فشار از درون حزب دموکرات به کنار و اجازه می دهد بایدن را مغلوب ساختن پیشی جستن در یک در یک. چندین گروه دموکرات که در حال انتظار برای تایید تا پس از اولیه تثبیت کرده اند در اطراف بایدن از جمله super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا.

ساندرز’ مشاوران می گویند او یک رئالیست است در مورد زمان ایستاده و دشواری مسیر پیش رو. در عین حال سناتور متعهد به کوره بایدن روز یکشنبه در بحث برنامه های خود را برای مقابله با کالج بدهی خود را برای حمایت از عراق Qar و خود را برای حمایت همه جانبه موافقت نامه های تجاری.

“من قصد دارم به درخواست جو بایدن منظور من جو است که بخشی از حکومت برای زمان بسیار طولانی ‘جو چه نقش شما را در تلاش برای مطمئن شوید که ما در پایان این سطح از درآمد و ثروت نابرابری که در آن سه نفر خود را بیشتر ثروت از پایین نیمی از امریکا؟'” ساندرز گفت: در طول یک آنلاین “پای بخاری چت” با هواداران است.

هنوز معلوم نیست اگر این مسائل ساندرز است که با هدف برجسته طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان در زمانی که بسیاری از ملت تمرکز معطوف به رشد تلفات از coronavirus. مدارس و کسب و کار در سراسر کشور تعطیل هستند و بسیاری از بیمارستان ها و درمانگاه ها در حال مبارزه برای به دست آوردن آزمایشات coronavirus.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

___

آسوشیتد پرس نویسنده خواهد Weissert کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de