بایدن وعده به ‘تبدیل’ ملت اما نمی گویند که چگونه

Presumptive حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن وعده داده شده در توییتر یکشنبه که اگر او انتخاب خود را دولت “نمی خواهد فقط بازسازی این ملت ما تبدیل آن” اما منتقدان هستند سوال چه او در حال برنامه ریزی برای تغییر.

از سمت چپ منتقدان می گویند که معاون رئیس جمهور سابق و سناتور صرف بیش از 40 سال در دولت فدرال بدون حل مسائل عمده, گزارش فاکس نیوز, اما از حق منتقدان ترس بایدن کاخ سفید را به آن جهت از دور-سمت چپ از حزب دموکرات است.

این شبکه گزارش داد که بایدن به کمپین با ارسال یک لینک به وب سایت خود را هنگامی که در خواست اظهار نظر در مورد صدای جیر جیر. در یک بخش از بایدن سایت که به تشریح بایدن چشم انداز دفتر چند تا از سیاست امتیاز و برنامه ها ذکر شده است.

برای مثال بایدن سایت می گوید او قصد دارد برای مبارزه با کروناویروس با ارائه “گسترده در دسترس بودن رایگان تست” و “قاطع اقتصادی پاسخ شروع می شود که با اورژانس پرداخت می شود ترک” است که کمک به مردم آسیب دیده توسط ویروس.

بایدن همچنان به رهبری در پای صندوق های رای و استراتژیست جمهوری خواه Karl Rove گفت: رئیس جمهور باید “تنظیم مجدد” مبارزات انتخاباتی خود.

“هنگامی که شما هستند در هر بشکه رسید زمانی که شما در حال گرفتن مقدار زیادی از مطبوعات بد و پای صندوق های رای می رویم در برابر شما, شما نیاز به انجام چیزی است که می گوید:” ما در حال حرکت در یک جهت متفاوت است.’ این چیزی است که من با یک تنظیم مجدد” او گفت:.

بایدن نیز در مواجهه با مسائل است که در آن مواضع خود را نیاز به توضیح بیشتر. برای مثال او را رد کرده است بسیاری از طرح های ساخته شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مانند defunding کشور ادارات پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im