بایدن در تجاوز جنسی ادعا می کند: “آنها درست نیست’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن جمعه صراحت اتهامات را رد کرده از سابق سنا کارمند که ادعا می کند او تجاوز جنسی او در سال 1993. او با صدور بیانیه ای در مدت کوتاهی قبل از او به نظر می رسد در MSNBC را “صبح جو” به بحث در مورد ادعا علیه او در یک مصاحبه اختصاصی.

“من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش” بایدن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است منتشر شده در مبارزات انتخاباتی خود را, به گزارش واشنگتن پست. “آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

سابق عضو هیات تارا Reade ادعا می کند که در سال 1993 در حالی که او یک کارمند در دفتر او نامناسب را بوسید و او را لمس کرد از جمله نافذ با انگشتان دست خود را بدون رضایت.

“او گفت که او مطرح شده برخی از این مسائل با سرپرست و کارکنان ارشد از دفتر من در آن زمان” بایدن اضافه شده است. “آنها — هر دو مرد و یک زن هستند ، گفت: به صراحت که او هرگز به سراغ آنها آمد.”

او افزود که سازمان های خبری را پیدا کرده اند هر کسی از همکار کارکنان که تایید اتهامات او را که Reade ادعای او شکایت در سال 1993 اما هیچ سابقه ای از شکایت.

آرشیو ملی بایدن افزود: تنها جایی که در آن یک رکورد شکایت را می توان یافت و از او پرسید که وزیر از مجلس سنا درخواست پاسخها به ارائه هر گونه سابقه ای از این گزارش را “او مدعی او ثبت و ضبط است.

“مسئول سازمان های خبری باید بررسی و ارزیابی کامل و رشد رکورد از تناقضات در داستان” بایدن گفت: در این بیانیه است.

بیانیه و مصاحبه برنامه ریزی شده مشخص شده اولین بار بایدن خود خطاب Reade ادعا می کند برای اولین بار در ماه مارس که بایدن به حال ضرب و شتم او. چند تن از اعضای بایدن را انتخابات ریاست جمهوری, تیم, اما باید در پاسخ به رسانه ها به انکار او ادعا می کند.

نیویورک تایمز در یک مقاله گسترده ای در آوریل 12, گفت که آن را هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط بایدن. این هفته پس از چند دموکرات با اشاره به تحقیقات به عنوان پیدا کردن شواهدی که این حمله رخ داده است مشخص شده است که از آن ساخته شده “هیچ نتیجه یا راه است.”

Reade ماه گذشته ظ گزارش واشنگتن, دی سی, اداره پلیس گفت: او قربانی یک تجاوز جنسی در سال 1993. با این حال او اشاره نمی کند بایدن با نام اما گفته است که این گزارش در مورد او ساخته شده و برای محافظت از خود از تهدیدات بالقوه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه به خبرنگاران گفت که این ادعا در برابر بایدن ممکن است “اشتباه” اما گفت که او باید به آنها پاسخ دهند.

“این می تواند اتهامات نادرست است. من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست است. من به دروغ متهم شده اند که چندین بار و چنین چیزی وجود دارد” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین با اشاره به دیوان عدالت برت Kavanaugh که سنا تایید جلسات درگیر روز از شهادت او را متهم به داشتن ضرب و شتم یک زن هنگامی که او جوان تر بود.

صبح روز جمعه قبل از بایدن ظاهر در MSNBC برنامه نمایش شرکت لنگر میکا برژینسکی دقیق یک لیست طولانی از زنان ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تجاوز جنسی و یا مورد آزار و اذیت آنها در گذشته است. نشان می دهد همچنین “دسترسی هالیوود” فیلم, کلیپ که ظاهر قبل از انتخابات 2016 که در طی آن تهمت شنیده است و صحبت از گرفتن و بوسیدن زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im