جو بایدن مسخره پیت Buttigieg در یک داغدار آگهی که در تضاد با معاون سابق رئیس جمهور را تجربه طولانی در دولت به بیشتر از متوسط دستاوردهای 38 ساله شهردار سابق South Bend, Indiana.

“ما در حال انتخاب یک رئیس جمهور. آنچه شما انجام داده ایم مسائل” آگهی می گوید.

نقطه مقایسه بایدن کار کمک به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه به Buttigieg اجرای چراغ های تزئینی تحت South Bend پل. آن را نیز می گوید که در حالی که بایدن 77 کار کرده و به احیای اقتصاد پس از سال 2008 سقوط Buttigieg را به ارمغان آورد جدید پیاده رو به متوسط شهر.

“هر دو معاون رئیس جمهور بایدن و شهردار سابق Buttigieg گرفته اند در جنگ سخت” این آگهی می گوید. “تهدید هسته ای ایران, جو بایدن, کمک به مذاکره با ایران است. در معرض خطر انقراض, حیوانات خانگی, Buttigieg مذاکره فندک صدور مجوز مقررات حیوان خانگی تراشه اسکنر.”

دموکراتیک نامزدها از جمله بایدن در زمان هدف در Buttigieg تجربه در بحث دموکراتیک در منچستر, New Hampshire در روز جمعه پس از شهردار سابق برنده آیووا انجمن توسط یک تیغ نازک حاشیه. بایدن چهارم قرار می گیرد.

Buttigieg سخنگوی کریس Meagher گفت: تبلیغ منعکس بایدن وضعیت به عنوان یک واشنگتن خودی. “ساوث بند ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline,” Meagher در بیانیه ای گفت. “معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im