ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن به دنبال به گسترش برتری خود را بر رقیب برنی ساندرز به عنوان ایلینوی برگزار اصلی خود را روز شنبه در میان یک بیماری همه گیر است که باعث مشکلات در برخی از حوزه های رأی گیری و نگرانی در مورد میزان مشارکت.

مقامات دولتی کاهش یافته و به تعویق انداختن انتخابات با وجود نگرانی در مورد شیوع COVID-19. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر دستور مدارس رستوران ها و کافه ها بسته به علت این ویروس اما گفت: “ما برای انتخاب رهبران و حتی در کمتر از شرایط ایده آل.” فلوریدا و آریزونا نیز برگزاری مقدماتی سهشنبه, اما اوهایو تاخیر در شخص رای گیری تا ماه ژوئن.

برخی از سردرگمی وجود دارد که انتخابات مقامات در اطراف ایلینوی درهم برای پیدا کردن جایگزین مکان سنجی مکان به دلیل خانه های پرستاری و برخی دیگر از نمونه سایت های مورد حمایت خارج با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.

Timna اکسل مدیر ارتباطات برای شیکاگو وکلای کمیته حقوق مدنی گفت: رای دهندگان خواستار شدند این گروه خط تمام صبح را به کمک به پیدا کردن خود را در حوزه های رأی گیری یک جریان ثابت از تماس — از جمله از برخی از مکان سنجی کارگران — که “غیر معمول برای یک اصلی است.”

حدود 50 شیکاگو حوزه های رأی گیری تا به حال به نقل مکان و پس از مکان لغو شد در آخرین لحظه و کارگران درهم برای تحویل انتخابات تجهیزات به سایت های جدید تاخیر در افتتاح خود گفت: جیم آلن سخنگوی هیئت مدیره شیکاگو کمیسیون انتخابات. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از سایت های جدید بودند و در حال اجرا اواخر صبح.

آلن گفت: صبح زود مردم در انتخابات کم بود و هیچ نشانه ای از قبل از کار “ساعت شلوغی” است که به طور معمول در روز انتخابات.

در حومه شهرستان خواهد شد تمام حوزه های رأی گیری را باز کرد و شد کارکنان با تشکر از افرادی که داوطلب برای پر کردن لکه از قضات انتخابات که تصمیم به کار نمی کند. چارلز Pelkie رییس ستاد برای county clerk گفت: حداقل 200 قضات لغو کرده بود در روز دوشنبه.

“ما بسیار خوش شانس بوده ام که پله تا,” او گفت:.

هر رای گیری سایت عرضه شد با مواد ضد عفونی کننده و نظرسنجی از کارگران خواسته شد برای تشویق مردم به حفظ فاصله آنها از یکدیگر در حالی که در انتظار رای, او گفت:.

بایدن آگهی ساندرز در تعداد نمایندگان مورد نیاز از مبارزات دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. همچنین در ایلینوی رای گیری در حال مقدماتی برای کنگره منشی — از جمله مسابقه برگشت بین دموکرات در کنگره دن Lipinski و مترقی ماری نیومن برای یک منطقه شیکاگو صندلی که قبلا برگزار شده توسط Lipinski پدر. نيز اولیه مسابقه برای دولت قوه مقننه Cook County, وکیل دولت و قضایی مسابقات از جمله برای کرسی در دیوان عالی کشور است.

مقامات تشویق مردم در هفته گذشته برای رای دادن از طریق پست و تمدید ساعت رای گیری اولیه سایت های امید برای جلوگیری از ازدحام در رای گیری سایت در روز انتخابات و رای دهندگان به نظر می رسید به توجه به مشاوره. ایالت وجود دارد 504,000 اولیه آرا و 294,000 ایمیل ارسال برگه های رای برای رای دهندگان که از روز دوشنبه ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات گزارش شده است. که از 400,000 رای اولیه و 160,000 ایمیل آراء به عنوان روز قبل از 2016 اولیه. شیکاگو به حال پیشی گرفتن از رکورد قبلی برای رای گیری اولیه از یکشنبه.

Coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم هر چند از آن می تواند باعث بیماری شدید برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

مقامات با همه 108 ایلینوی’ انتخابات محلی دفاتر بودند “به خوبی آگاه” از محل رای احتیاطی پیشنهاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت وزارت بهداشت گفت: Matt دیتریش یک سخنگوی دولت آمریکا با هیئت مدیره از انتخابات است.

“آنها در حال انجام بهترین خود را برای قرار دادن کسانی که به عمل او گفت:” صبح روز سه شنبه.

همه گیر نیز تغییر راه نامزدها در مبارزات انتخاباتی در روزهای منتهی به انتخابات و اکثر نامزدها لغو شد شب انتخابات احزاب و یا برگزاری تجمعات کوچک آنها برنامه ریزی شده به جریان زندگی. در شب دوشنبه ساندرز برگزار مجازی رالی به تشویق هواداران متحده در رای گیری روز شنبه در حالی که بایدن برگزار تلفن سالن شهر.

ساندرز یک سناتور ورمونت و خود توصیف سوسیالیستی و دموکراتیک از دست داده ایلینوی در سال 2016 کمتر از 2 درصد به هیلاری کلینتون.

رولا عثمان یک زن 46 ساله دانشگاه فن آوری مدیر از شیکاگو حومه قرچک گفت: او رای دادند ساندرز خواهد شد اما رای برای نامزد دموکرات در ماه نوامبر بدون توجه به که در آن است.

“ما باید برای به دست آوردن مرد دیگر,” او گفت: امتناع می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

بایدن دریافت حمایت بیشتر از ایلینویز’ رهبران دموکرات از جمله تاییدیه از پریتزکر و دیگر ایالت دفتر دارندگان بسیاری از هیئت نمایندگان کنگره و هر دو سناتور ایالات متحده آمریکا.

پل Garbarczyk 57 ساله بازنشسته مهندس برق گفت: او رای دادند بایدن به دلیل از کار خود را به عنوان معاون رئیس جمهور. او ترک خورده است که او را برای رای دادن به “یک ساندویچ پنیر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من ایمان هر دو بایدن و برنی او گفت:” در خارج از Burbank بگوئید. “آنها هر دو گزینه های خوب اما بایدن ، معاون رئیس جمهور. او یک پیشینه ثابت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im