بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا اما رئیس جمهور انتظار می رود را به نفع خود چهار سال بیشتر

بوکا راتون فلوریدا., مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن تحت فشار قرار دادند تا پیش از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدااما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم مورد علاقه است برای پیروزی در انتخابات مجدد با توجه به ایالت نظرسنجی از ثبت نام فلوریدا رای دهندگان توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک کسب و کار و اقتصاد سنجی طرح (FAU BEPI).

بایدن نظرسنجی در 53 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 47 درصد برگشت از این نظرسنجی در ماه مارس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دقت led بایدن. هنوز 53 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که رئیس جمهور را مورد ضرب و شتم بایدن در ماه نوامبر. در ضمن 78 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند که آنها هیجان زده هستیم برای نامزد خود را در حالی که 64 درصد از بایدن گزارش حامیان هیجان.

مستقل رای دهندگان انتظار می رود به عنوان یک کلید در تصمیم گیری مسابقه برای کاخ سفید ترجیح می دهند بایدن با اندکی حاشیه از 41 درصد به 39 درصد است. اما 63 درصد از مستقل رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان زده به حمایت از او در حالی که 50 درصد از مستقل برای بایدن هیجان زده هستند به حمایت از او.

“در حالی که جو بایدن به نظر نمی رسد برای ایجاد شور و شوق که در گذشته نامزد را به دست آورد, آن ممکن است مهم نیست” گفت: Kevin Wagner, Ph. D., یک استاد علوم سیاسی در FAU و همکار تحقیقاتی از این طرح است. “بسیاری از دموکرات ها به نظر می رسد انگیزه های تمایل به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پاسخ دهندگان به طور مساوی تقسیم در 45 درصد در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران است. خود را به طور کلی تایید امتیاز کاهش یافته و به 43 درصد در حالی که مخالفت خود را با افزایش به 46 درصد است. در ماه مارس تایید شد و در 49 درصد و مخالفت خود را در 41 درصد است.

مهم ترین مسئله برای رای دهندگان است اقتصاد (28 درصد) به دنبال کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن (20 درصد) سلامت (18 درصد), re-elect مغلوب ساختن پیشی جستن (13 درصد) و مهاجرت (12 درصد) است. دموکرات ها اشاره کرد و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مهم ترین مسئله به دنبال مراقبت های بهداشتی در حالی که جمهوری خواهان می گویند که اقتصاد مهم ترین مسئله و به دنبال آن دوباره انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان مستقل, مهاجرت, بود, بالا موضوع است.

“برای مستقل در فلوریدااین انتخابات است که در مورد ضرب و شتم و یا دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند آن است که برای پارتیزان گفت:” مونیکا Escaleras, Ph. D., مدیر FAU BEPI در دانشکده کسب و کار. “به جای این رای دهندگان هستند و به دنبال راه حل برای مهاجرت, اقتصاد و مراقبت های بهداشتی است.”

بررسی 928 ثبت نام فلوریدا رای دهندگان انجام شد ممکن است 8-12.

منبع دانشگاه فلوریدا آتلانتیک کسب و کار و اقتصاد سنجی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im