بایدن: می دانستم که در مورد فلین پروب اما نبود درگیر

معاون سابق رئیس جمهور و presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن روز شنبه اعتراف کرد که دانستن اف بی آی خواسته بود برای تحقیق و تفحص از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اما او محروم داشتن چیزی برای انجام با دادستان است.

در ابتدا, اما, بایدن گفت: ABC “Good Morning America” لنگر جورج Stephanopoulos که او می دانست که “هیچ چیز در مورد آن حرکت می کند” به بررسی فلین در مورد مکالمات او می خواهم تا به حال با سفیر روسیه سرگئی Kislyak اما تغییر او در پاسخ به می گویند که او تا به حال فکر می کردم او می خواهم خواسته شده است اگر او تا به حال چیزی برای انجام با دادستان است.

“من متاسفم. من آگاه بود که وجود دارد — که از آنها خواسته بود برای بررسی اما این همه من در مورد آن را می دانم و من فکر نمی کنم هر چیزی دیگری گفت:” Stephanopoulos پس از ABC لنگر فشرده بایدن در گزارش از یک Jan. 5, 2017 جلسه زمانی که او و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در جریان شدند این طرح به سوال فلین.

بایدن همچنین رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارجاع از رشد جنجال بر فلین بازداشت و پیگرد قانونی به عنوان “Obamagate” و ادعا می کنند که مورد رفت و به بالاترین سطح از کاخ سفید به عنوان یک “انحراف” را به تمرکز آمریکایی ها توجه و دور از coronavirus بحران است.

“ما در یک بحران اقتصادی یک بحران بهداشتی در مشکل واقعی” گفت: بایدن. “او باید توقف تلاش برای منحرف کردن توجه از نگرانی های واقعی از مردم آمریکا, مردم آمریکا نگران هستند با همین دلیل خوب. او عمل غیر مسئولانه از همان ابتدا. او همچنان به عمل غیر مسئولانه. او نه خود را انجام داده است.”

بایدن با اشاره به این که ملت ندارد coronavirus به دلیل تهمت, اما آن را ندارد “تاثیر مخربی” از آن به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن “فقدان یک سیاست است.”

“شما می توانید تصور کنید که دیگر رئیس جمهور ایالات متحده با تمرکز بر این در لحظه ای که این کشور فقط کاملا در مورد سلامت خود نگران سلامت فرزندان خود, سلامت خانواده خود را?” بایدن گفت. “شما باید مقدار زیادی از زمان برای بررسی این موضوع من فکر می کنم هیچ چیز وجود دارد اما این جای تعجب نیست که وزارت دادگستری تصمیم گرفت کسی بود که متحد از رئیس جمهور چیزی نمی اشتباه تا کنون به هر حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de