متضاد خود Obamacare دوران سیاست های بهداشت و درمان به بهداشت ، برنی ساندرز’, I-Vt., مدیکر برای همه پیشنهاد جو بایدن با اشاره به کروناویروس زده ایتالیا به عنوان یک مثال از اینکه چگونه تک پرداخت کننده بهداشت و درمان را می شکست.

“با تمام احترامی که برای مدیکر برای همه, شما باید یک سیستم تک پرداخت کننده در ایتالیا – آن کار نمی کند وجود دارد” بایدن گفت: در یکشنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث است. “این هیچ ربطی به با مدیکر برای همه است. که نمی خواهد مشکل را حل کند در تمام.”

بایدن با اشاره به ایتالیا است که دچار عظیم مرگ و میر به coronavirus, سبقت چین به عنوان کانون با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حداقل 1,809 نفر در ایتالیا به تاریخ.

“این کار در ایتالیا در حال حاضر و آنها را به یک پرداخت کننده سیستم” بایدن به این نتیجه رسیدند مقابل خود را بهداشت و درمان طرح ساختمان در Obamacare برنامه در مقابل رفتن به یک رادیکال مدیکر برای همه پیشنهاد.

بایدن پیشنهاد ساخت آن قانون ملی اضطراری در تمام ایالات متحده بهداشت و درمان با توجه به یک بحران بهداشتی خواهد بود پوشش داده شده توسط دولت گفت: “این همه رایگان, شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای یک چیز.”

“ما می توانیم مراقبت از که در حال حاضر مطمئن شوید که هیچ کس به پرداخت هزینه برای درمان دوره به دلیل بحران می شود.” “هیچ کس به پرداخت برای هر چه داروهای مورد نیاز دوره به دلیل بحران است.

“هیچ کس برای پرداخت هزینه های بستری شدن در بیمارستان به دلیل بحران دوره است. که یک اورژانس ملی و این که چگونه آن را به کار گرفته است.”

به عنوان ایالات متحده تحت اضطراری ملی برای coronavirus همه گیر بایدن 77 آغاز شد و یکشنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث را با یک سرفه و صدای گوش خراش.

بایدن خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور-انتخابات تاریخ ایالات متحده اگر او بودند به شکست بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im