بایدن به 18 نقطه استفاده در کارولینای جنوبی نظرسنجی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دارای دو رقمی سرب بیش از نزدیکترین رقیب در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه با توجه به دانشگاه کلمسون نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه تنها چند روز قبل از شنبه مسابقه.

بایدن دارای 35% پشتیبانی در این نظر سنجی و جلوتر از مقام دوم تام Steyer که متمرکز بسیاری از تلاش های خود را در دولت 17 درصد.

سناتور. برنی ساندرز کلی جبهه-دونده در مسابقه برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی, تنها نامزد دیگر در دو رقم در 13 ٪ در حالی که 12 درصد مردد هستند.

دیگر نتایج حاصل از این نظرسنجی عبارتند از:

  • گرد کردن بررسی بهداشت ، الیزابت وارن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در 8 ٪ و پس از آن. ctq در 4 درصد.
  • وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها در مورد انتخاب خود را برای ریاست جمهوری و با امکان دادن به دلایل متعدد خود را برای حمایت از 55 درصد گفت یک رهبر قوی 51% گفت: مراقبت در مورد افرادی مثل من 45 درصد گفت: سهام نظر من در مورد مسائل و 32 درصد است گفت: بیشترین electable.
  • شصت و سه درصد از کسانی که خواسته بود نظر مثبت در مورد بایدن در حالی که 62 درصد گفت: همان مورد Steyer. بالاترین رتبه بندی نامزد که برای رای دهندگان مثبت نظر وارن در 55% ساندرز در 54%, Klobuchar در 51% و Buttigieg در 50%

این بررسی شامل 650 پاسخ دهندگان بود و انجام شده توسط حرفه ای شرکت رای گیری رای دهندگان ایالت از Feb. 17-25. این نظرسنجی که تا به حال یک مخلوط بررسی روش های تلفنی پاسخ دهندگان آنلاین و آنلاین پنل رای دهندگان دارای یک حاشیه خطا از 3.8 درصد و سطح اطمينان 95 درصد برای نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>