بایدن دیجیتال بازی Outmatched با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کمپین می رود مجازی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دارای آن نیاز فقط 24 ساعت به سوئیچ به حالت مجازی پس از coronavirus مستندات خود را به پایان رسید, امضا, انرژی بالا” ، جو بایدن که رشد در ارتباط شخصی از خرده سیاست گذار است که مصرف بسیار طولانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات غالب فضای دیجیتال در هیچ بخش کوچکی به لطف ریاست جمهوری قلدر منبر و عظیم حضور توییتر. اما بایدن یک ماه پس از همه گیر او را مجبور کردن دنباله هنوز به گوشت گاو تا او دیجیتال تیم است و هنوز هم در تلاش برای گسترش خود در کمک رسانی به قرنطینه رای دهندگان.

بر خلاف رقبای مانند الیزابت وارن یا برنی ساندرز که با تکیه بر فن آوری های نوآورانه برای رسیدن به هواداران در طول دموکراتیک اولیه فصل بایدن زد سنتی کمپین اعمال نفوذ خود را به رسمیت شناختن نام, سیاسی, تماس با ما و مهارت های خرده فروشی در سیاست است. همانطور که از هفته گذشته بایدن استخدام جدید کارکنان با تخصص در دیجیتال, سیاست, کمپین گفت: به جای تکیه بر موجود دستیاران.

بایدن دیجیتال مدیر راب فلاهرتی اذعان کرد که این کمپین را به عقب.

“در این ماه به ما فرصت خوبی برای کشف کردن که در آن وجود دارد نیاز دارد و که در آن ما نیاز به پر کردن در سوراخ,” فلاهرتی در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال رفتن به رشد در زمان, اما در حال حاضر ما در حال نوشیدن از آتش شلنگ اما هنوز هم پانچ راه بالا وزن.”

بازی سوس گوجه فرنگی

این بایدن اردوگاه است فقط در حال حاضر شروع به سطح شیب دار بالا دیجیتال آن تلاش با کمک برخی از رقبای سابق. او برگزار شد شهر مجازی سالن میزبانی خانواده گرا یوتیوب کاربران آغاز شده و تعاملی با پخش coronavirus خط مقدم کارگران است. بایدن به محتوای ویدئویی رسیده به 52 میلیون بیننده در ماه گذشته این کمپین می گوید.

“ما برخی از فرصت توجه undivided از صفحه نمایش برای رسیدن به مردم دقیقا همان جایی که آنها در آن است بر روی گوشی های خود گفت:” کارلا Aronsohn بود که ساندرز منجر تلفن همراه استراتژیست در سال 2016 و پس از آن تاسیس پرورش, استراتژی های مترقی آژانس های دیجیتال. “آنها نیاز به سرمایه گذاری در استخدام برخی از درخشان ترین ویژگی های دیجیتال و ذهن بر روی مبارزات انتخاباتی خود را.”

ابتدا در ماه مارس مبارزات مجبور شدند برای پیدا کردن جایگزین برای شلوغ حوادث و طناب خطوط به عنوان اجتماعی فاصله پروتکل ها و اقامت در خانه دستورات اعمال شده در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن مهار قدرت از وظیفه و بدون حواس پرتی اولیه چلنجر رو راست به آن است. او راه اندازی مجازی تظاهرات برخی از محبوب عملیاتی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور مجازی دیگر رویدادهای تهیه خاص حوزه زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن, سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن و Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این گروه باید حساب های خود را در سراسر کانال های رسانه های اجتماعی. تا پایان مارس کمپین قصد دارد تا حدود 90 از این ائتلاف رویدادهای خاص برای دسترسی به جدید داوطلبان اهدای داده است.

بایدن در عین حال هنوز آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در رای گیری ملی با معاون سابق رئیس جمهور رای گیری پنج امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط با توجه به روشن شدن سیاست است.

خارج از تاریخ, برنامه, سایت

بایدن مجازی کمپین rockier. مبارزات انتخاباتی خود سایت هدایت داوطلبان برای کمک به او برنده نامزدی که او همه-اما-دوخته تا هفته گذشته هنگامی که ساندرز خود را باقی مانده یک چلنجر کاهش یافته است.

به طور کلی بایدن صرف کمتر از رقبای خود را در انواع نرم افزار و خدمات داده ها اجازه می دهد که یک کمپین برای شناسایی حامیان و ارتباط با آنها را عملا. از طریق پایان ماه فوریه فدرال و کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد او صرف $1.2 میلیون. در همان زمان-قاب تهمت صرف $2.9 میلیون نفر است.

در رسانه های اجتماعی بایدن را رد پای مراتب بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن. او 4.9 میلیون دنبالکننده در توییتر نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن را 77 میلیون و حتی ساندرز 11.8 میلیون. این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر مبارزات انتخاباتی خود را بر روی پلت فرم تا 1.6 میلیون پیروان در حالی که تیم جو در حدود 50000 تا.

در Instagram بایدن مسیرهای پیاده روی مغلوب ساختن پیشی جستن 17 میلیون پیروان در حالی که در Facebook تهمت به دست آورد تا 24 میلیون لایک بیش از بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معاون دبیر مطبوعاتی کن Farnaso گفت: این سازمان از مزیت های قابل توجهی بود “چون ما زود هنگام و مداوم سرمایه گذاری در داده ها و فن آوری زیرساخت آغاز شد که در سال 2015” اجازه می دهد این کمپین به سرعت نگه مجازی, حوادث, آموزش آنلاین و ثبت نام رای دهندگان آنلاین. داوطلبان آن را ساخته اند 17 میلیون رای دهنده تماس از مارس 13.

سابق رقبا ارائه کمک

بایدن انتخاباتی می گوید آن را بالا برده دیجیتال آن بازی پس از ساندرز به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود و در حال حاضر به کمک گرفتن از رقبای سابق خود. ساندرز صحبت کردن بایدن در طول یک Instagram livestream با Cardi B در حالی که وارن خواسته مایلی سایرس پیروان بر روی پلت فرم به مبارزات انتخاباتی خود 5 دلار; هر دو نوازندگان باید ده ها میلیون ها نفر از پیروان.

پیت Buttigieg ارائه حمایت خود را در محلی ایستگاه های تلویزیونی در میشیگان و اوهایو و نیوهمشایر در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما تصویری حمایت از سابق خود را همسر در حال اجرا مشاهده شد 1 میلیون بار در 40 دقیقه به تنهایی با توجه به توییتر.

یک ساز و برگ در تلاش برای متقاعد کردن بایدن به استفاده از خدمات خود را Hawkfish که فرار مایکل بلومبرگ ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی با توجه به رهگیری. داده ها شرکت می کند که دارای سابقه در سیاست دیگر از بلومبرگ, کمپین را انجام دهد رای دهندگان هدف جمع آوری اعانه اجبار و “خارج شدن رای” تلاش.

(ایسنا بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ. بلومبرگ همچنین به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری اما در مارس 4 و تایید فرمودند.)بایدن دیجیتال نژاد به کاخ سفید خواهد بود یک گروه تلاش فلاهرتی می گوید. “این همه در مورد رفتن و صحبت کردن به مردم در مکان های که در آن آنها ممکن است انتظار برای شنیدن از شما” فلاهرتی گفت. “مطمئن شوید که VP می شود از خود کانال و به دیگران بسیار مهم در اعمال نفوذ افراد کلیدی با موارد زیر و تحت تاثیر قرار به عنوان مکان برای رفتن اعم از سیاسی و یا مشهور است.”

اما برخی از بایدن خود ابزار نیاز به کار می کنند. برنامه های گوشی های هوشمند در حال پایین آویزان میوه های دیجیتال نامزدی, اما, تیم, جو, کمپین برنامه اتحاد نا امید کاربرانی که می خواهید برای ارتباط با کمپین به خصوص در قرنطینه.

“من مطمئن هستم که چقدر همبستگی وجود دارد بین داشتن یک نرم و صاف کردن برنامه و انتخاباتی موفقیت گفت:” جیم Stoltzfus, 40, یک مدیر سیستم از Lancaster Pa. است که دانلود این برنامه برای پیدا کردن در این نزدیکی هست رویدادها و ارتباط با همکار بایدن حامیان. “اما عدم فعالیت در برنامه نگرانی من است.”

سن سنگ’

برخی از بررسی در فروشگاه App اپل صفحات بودند شدیدتر با یک بایدن حامی خواستار آن گیج کننده و دیگری نوشتن “خود را در بازی های دیجیتال است که در عصر حجر.” کاربران شکایت در مورد همه چیز از عدم توانایی در استفاده از نرم افزار برای کمک به مبارزات انتخاباتی به آن فقدان فرصت برای تعامل با دیگر حامیان و داوطلبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن, برنامه, توسط, در مقابل, تغذیه پیروان او خود آخرین تویت ها و ترویج مجازی حوادث میزبانی خود را جایگزین. تیم جو برنامه دانلود شده است کمتر از 5,000 بار در گوگل فروشگاه آندروید در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دانلود شده است جایی بین 100000 تا 500000 بار. اپل نمی نشر اطلاعات در محبوبیت از آن در فروشگاه app.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im