معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز جمعه گزارش داد که او تا به حال 9 میلیون دلار در ذخیره در پایان سال 2019 یک underwhelming مجموع نشان می دهد که او می تواند در تلاش برای رقابت با خود را بهتر تامین می شود رقبا در هفته پیش رو است.

بایدن به عقب سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در جمع آوری پول برای انتخابات ریاست جمهوری است. آنها گزارش دادند که حداقل حدود 5 میلیون دلار بیشتر از بایدن در افشاگریهای زمینه با کمیسیون انتخابات فدرال پیش از روز جمعه مهلت.

با آیووا قفقاز بلندی شنبه بایدن انتخاباتی به دنبال خارج شدن در مقابل این اخبار پیش از آن در روز گفتن حامیان در یادداشتی که در ژانویه شد بهترین خود را به جمع آوری کمک های مردمی ماه پس او خود را راه اندازی دموکراتیک پیشنهاد برای کاخ سفید است. در عین حال مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به چه مقدار از آن مطرح شده در این دوره است که می افتد خارج از دوره گزارش منعکس شده در این گزارش است.

چقدر پول نقد 2020 رقیب را در دست ارائه می دهد یک شاخص کلیدی برای سلامت مبارزات انتخاباتی خود را. و یک عملکرد ضعیف در قفقاز همراه با کم خونی تعادل حساب بانکی است محکوم نامزدها در گذشته است.

“برای بچه ها و دهید که صرف منابع قابل توجهی به این مرحله در آیووا اگر آنها نمی, دیدار با انتظارات آنها در حال رفتن به در یک موقعیت که در آن آنها را به زنده کردن زمین در هفته آینده است که سرگرم کننده را به محل گفت:” دنی دیاز جمهوری و مشاور که مشاور ارشد میت رامنی 2012 کاخ سفید پیشنهاد و مدیر جب بوش را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

بایدن به حال یک مقدار مشابه در بانک در پایان ماه سپتامبر گذشته جمع آوری کمک های مالی سه ماهه که داده ها در دسترس است در حالی که رقبای خود را گزارش مبالغ قابل ملاحظه ای بزرگتر. پس از مبارزات انتخاباتی خود کرده است dribbled از جمع آوری کمک های مالی بالغ که پیشنهاد آن را به بهبود است.

این یادداشت به حامیان جمعه اعلام کرد که بایدن باید منابع لازم برای رقابت در حالی که کم اهمیت جلوه دادن اهمیت بودن یک پیشرو در جمع آوری کمک

“انتخابات در نهایت نه در مورد پول آنها در مورد حق داشتن پیام و چشم انداز کشور است. اما شما باید به منابع به رقابت است که ما به صراحت انجام” مدیر کمپین گرگ شولتز نوشت.

همچنین به نظر می رسد او در زمان مبارزات انتخاباتی مراحل را کاهش و صرف حدود 10 میلیون کمتر از وارن در طول سه ماه آخر سال 2019. ساندرز و Buttigieg صرف بیش از وارن.

بایدن حدود 23 میلیون دلار در طول این دوره است. در مقایسه ساندرز صرف 50 میلیون دلار و بيشترين پول نقد هنوز در دست با $18.2 میلیون دلار در بانک. Buttigieg گزارش شده است که او صرف 34 میلیون دلار در آن زمان و تا به حال $14.5 میلیون پول نقد در دست در حالی که وارن صرف $33 میلیون دلار 13.7 میلیون باقی مانده است.

سناتور. ctq دیگری مدعی بود $4.9 میلیون نفر در رزرو پس از صرف $10.1 میلیون.

در مقایسه با وارن و ساندرز بایدن چهره یک نقطه ضعف است.

طول اولیه بسیاری از بزرگترین جمع آوری اعانه و کمک کنندگان باید در حاشیه ماند و یا با توجه به نامزدهای متعدد. در حالی که تغییر را آغاز کرده است در ماه های اخیر بسیاری از آنها هنوز به اهرم ارتباطات شخصی و شبکه برای بسته هم مبالغ زیادی برای نامزد یک اصطلاح اغلب به عنوان “بسته بندی”

کسانی که تکیه بر سنتی کمک کنندگان به صندوق مبارزات انتخاباتی خود را مانند بایدن نیز به احتمال زیاد به صورت اضافی headwinds بیرون آمدن از آیووا چرا که بسیاری از حامیان سرسخت ترین در حال حاضر با توجه به $2,800 حداکثر. که نیاز به آنها را در اهدا کنندگان.

در ضمن وارن و ساندرز این دو منجر به ترقی خواهان در مسابقه باید با اتکا به یک ارتش کوچک-دلار مردمی اهدا کنندگان پیکور در مقادیر کوچک — یک منبع کمپین نقدی نیست که به راحتی به حداکثر.

“اگر یکی underperforms (در آیووا) و شما برای پول نقد شما احتمالا رفتن به تصادف و سوختگی گفت:” دیوید براک عمده دموکراتیک جمع آوری کمک که منجر به دو خارج از گروه هستند که با هدف قرار دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، “ممکن است که ما می بینیم حتی بیشتر بالابر در این زمینه به زودی.”

فوق العاده PAC تاسیس بایدن از متحدان گزارش شده است که آن را صرف $2.9 میلیون نفر از $3.7 میلیون آن مطرح شده توسط پایان سال. این گروه که از نظر قانونی نمی تواند هماهنگ با بایدن انتخاباتی گفت: در انتشار اخبار است که آن را از آنجا گرفته شده است در مجموع $7.6 میلیون نفر که بیشتر آن صرف شده در تبلیغات در آیووا. استیو Schale, یک استراتژیست برای این گروه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هنوز هم با وجود خود جمع آوری کمک های مالی مبارزات بایدن خود را نشان داده بود و با دوام رقیب. و در هفته های اخیر او کشیده شده است در چندین مشخصات بالا endorsers از جمله روفوس Gifford به خوبی متصل حزب جمع آوری کمک بود که باراک اوباما در سال 2012 مدیر امور مالی.

“من تا به حال بسیاری از گفتگوهای غیر رسمی با مردم که نشسته است در حاشیه و یا حمایت کرده اند دیگر نامزدها که کاهش یافته است از این مسابقه است. و بسیاری از آنها همان احساس من: او بهترین های ما به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و مسئول و با تجربه جمهور ما نیاز” Gifford گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im