بایدن کمپین نه حاکم کردن برنده در تگزاس و جورجیا آریزونا

جو بایدن انتخاباتی نیست و حاکم کردن برنده در چند ایالت که برنده برنده در سال 2016 هیل گزارش.

بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون روز جمعه گفت که آنها به دنبال در آریزونا و تگزاس و گرجستان به عنوان میدان نبرد متحده است.

“این چیزی است که ما بسیار متمرکز بر” اومالی دیلون در جمع خبرنگاران دیجیتال جلسه. “ما اعتقاد داریم وجود خواهد داشت و گسترش نقشه در سال 2020 است. ما این باور وجود دارد خواهد بود در میدان نبرد متحده است که هرگز میدان نبرد متحده قبل از.”

کمپین قرار دادن آریزونا در بالای لیست خود را از ایالت آنها ممکن است قادر به تلنگر آمده روز انتخابات. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون آخرین دموکرات برای پیروزی در آریزونا در سال 1996.

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر بود آخرین دموکرات برای پیروزی در تگزاس و گرجستان است. او برنده دو کشور در سال 1976.

این بایدن کمپین نیز شناسایی, آیووا, ویسکانسین و میشیگان و اوهایو, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی و فلوریدا به عنوان متحده است که آنها فکر می کنم آنها می توانند در سال 2020 است. هیلاری کلینتون از دست همه کسانی متحده در سال 2016.

“ما لازم نیست را به نفع خود تمام این کشورها اما این هسته متحده به راه ما برای پیروزی و نشان دهنده بخش عمده ای از تمرکز ما و توجه ما به عنوان فکر می کنم در مورد میدان نبرد متحده” اومالی دیلون گفت.

اومالی دیلون گفت: رای گیری اتحاد بایدن پیش رو در حال حاضر در فلوریدا, پنسیلوانیا, میشیگان و ویسکانسین و آریزونا که به او در مورد 318 کالج انتخاباتی رای.

“ما احساس می کنیم در حال منحصر به فرد قرار به انجام خوبی در این کشورها و ما در حال رای گیری پیش رو ما را به یک مقدار بزرگتر کالج انتخاباتی پیروزی از ما حتی نیاز به گرفتن ریاست جمهوری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de