بایدن کمپین را رد می کند هریس کشویی به عنوان معاون انتخاب

یک کمپین رسمی برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن می گوید هیچ حقیقتی وجود ندارد به گزارش کامالا هریس کشویی به عنوان یک پتانسیل شماره 2 به دلیل وفاداری خود را.

“من می گویند که داستان را باور نمی کند همه چیز شما به عنوان خوانده شده” کیت Bedingfield گفت: فاکس جدید را “داستان” میزبان Martha MacCallum در روز دوشنبه. “معاون رئیس جمهور گفت: بسیاری از بار چگونه به شدت او فکر می کند او چه باور نکردنی مدافع او شده است در سنا است. … باور نمی کنم همه چیز را که شما به عنوان خوانده شده در سیاسی.”

سیاسی روز دوشنبه در یک داستان با عنوان “”او تا به حال هیچ ندامت’: چرا کامالا هریس نیست یک قفل برای VP” پیشنهاد بایدن را نسبت به مسائل اعتماد با دادستان سابق و فعلی سناتور از ایالت کالیفرنیا ،

با توجه به سیاسی گزارش سابق ایالت کانکتیکات کریس داد – عضو بایدن معاون ریاست جمهوری جستجو کمیته – به تازگی خواسته هریس در مورد او تصمیم به مقابله با بایدن در یک بحث دموکراتیک در سال گذشته بیش از مخالفت خود را به لغو تبعیض نژادی مشخص قرارگرفتن در 1970s.

هریس’ پاسخ با توجه به Dodd شد “این سیاست است.”

“او تا به حال هیچ ندامت” دیرین بایدن حامی و کمک کننده گفت: سیاسی مورد گفتگو است. “داد احساس می کرد که یک حیله است که آن را ارزان بود.”

این گزارش در ادامه ادعا می کنند که داد برای تحت فشار قرار دادند بایدن به یک نگاه سخت در کنگره سیاه حزبی صندلی Rep. کارن باس, D-کالیفرنیا خود را به عنوان شماره 2

Bedingfield گفت: بایدن است که به دنبال یک شریک واقعی.

“من فکر نمی کنم کسی در این کشور دارای یک حس بهتر از آنچه در آن طول می کشد به معاون رئیس جمهور از جو بایدن” Bedingfield گفت. “او به دنبال کسی در این فرایند است که می تواند نوع شریک به او که او به باراک اوباما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbet