بایدن اقدام به خرید زمان با تاکید کارولینای جنوبی برنده

جو بایدن خریداری شده خود را در زمان. معلوم نیست چقدر.

بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه قاطعانه به اندازه کافی به اجازه دهید او را به ادعا می کنند که آن را تا به حال reordered مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. او می تواند در حال حاضر معتبر استدلال او این است که قریب به اتفاق مورد علاقه از رای دهندگان که ستون فقرات حزب دموکرات است. و او موقعیت خود را به عنوان میانه رو’ بهترین جایگزین برای مسدود کردن برنی ساندرز’ مسیر به نامزدی.

ساندرز’ نماینده رهبری بیش بایدن منقبض شده از 30 تا 8 بعد از بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه.

با 54 نمایندگان در خطر است, در کارولینای جنوبی بایدن برداشت تا 35 به ساندرز’ 13. که با توجه به AP نماینده دفعات مشاهده شده است. شش نمایندگان باقی می ماند به خود اختصاص داده در انتظار رای نهایی بالغ.

به عنوان کلید سه شنبه مسابقات ساندرز آگهی های کلی مسابقه برای نمایندگان با 58 در حالی که بایدن 50. پیت Buttigieg 26 نمایندگان الیزابت وارن 8 و ctq 7 است.

بیش از یک سوم از کل نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در معرض خطر هستند در روز سه شنبه.

در آن طول می کشد 1,991 نمایندگان به نفع خود.

سه روز آینده تعیین خواهد کرد که آیا کارولینای جنوبی یک بار برای بایدن و یا شروع یک درست باز گشت به معاون سابق رئیس جمهور. بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه از جمله کالیفرنیا اولیه مسابقه بزرگترین جایزه و یک دولت که در آن بیش از 1 میلیون رای ریخته شد زود است.

بایدن چهره چالش های جدی در بسیاری از این کشورها از جمله محدود کمپین زیرساخت و عملا هیچ پول صرف شده در تبلیغات. او می تواند تا حد زیادی وابسته به در به رسمیت شناختن نام ساخته شده است تا در طول بیش از چهار دهه در سیاست های ملی و ادراک از شتاب بیرون آمدن از کارولینای جنوبی است.

همچنین در بایدن راه: نامزدهای دیگری که تعهد به ماندن در مسابقه از جمله میلیاردر مایک بلومبرگ. بیشتر آنها هیچ قابل تشخیص مسیر نامزدی, اما آنها می تواند نگه دارید بایدن حمایت کردن و اجازه می دهد ساندرز به دندانه دار کردن تا مانع نماینده منجر شود.

برخی از بایدن حامیان روشن هستند چشم در مورد مشکلات پیش رو است.

“من فکر می کنم او را مجبور به انجام بهتر هیچ تردیدی در مورد آن” Rep. جیمز Clyburn برجسته دموکرات کارولینای جنوبی که به بایدن با افزایش بسیار مهم روز قبل از تایید اولیه گفت: در سی ان ان. “ما نیاز به انجام برخی از تجهیز نشدن در مبارزات شکی در آن نیست.”

هنوز هم وجود دارد دلایل واقعی برای خوش بینی برای توافق با خارج از ایالت کارولینای جنوبی اولین ایالتی برای تست تنظیمات از رای دهندگان. بایدن حمایت شد در حدود 60 درصد از آمریکایی های آفریقایی با توجه به AP VoteCast های گسترده نظرسنجی از بیش از 1400 رای دهندگان کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه. او همچنین انجام به شدت با رای دهندگان که رای بیشتر قابل اعتماد و خود شرح داده شده تعدیل می شود.

همچنین در بایدن به نفع بودند احساس نوستالژی در کارولینای جنوبی برای دوران اوباما. هر چند رئیس جمهور سابق باراک اوباما نه تایید و در سال 2020 نژاد و نمی رود به هر زمان به زودی بایدن پیچیده شده است خود را در یک زمان در حال اجرا همسر را میراث برگزار شد و تا هشت سال در دفتر به عنوان مثال برای یک مدل برای چه خود را در انتخابات ریاست جمهوری خواهد آورد.

بایدن انتخاباتی است که در حال حاضر در حال حرکت به فوریت به نام تجاری جدید نامزد خود را به عنوان یک پیشتاز پس از هفته در حال کاهش است (او به پایان رسید دلتنگ چهارم در آیووا و پنجم در نیوهمپشایر سپس در دور دوم به ساندرز در ایالت نوادا). بایدن و خود را بالا مشاوران در حال فشار دادن برجسته میانه در آینده متحده در تقویم برای تاییدیه و همچنین تلاش برای به آرامی با ارنج زدن نامزدهای دیگر به سمت خروج.

“جو بایدن قدرت امشب همین دلیل است که ما در حال آماده کردن خود برای قوی سه شنبه و یکی از تنها دو نامزد باقی مانده با دوام مسیر به نامزدی” گفت: آنیتا دان بایدن ارشد مشاور.

اما بایدن وابسته به عوامل خارج از کنترل خود را — و خود را ضعیف شروع به مقدماتی به معنی یک پیروزی در کارولینای جنوبی ممکن است به اندازه کافی برای ترساندن سایر داوطلبان که هنوز برای ماهیگیری خود را باز کردن.

در واقع چندین نفر دیگر اصرار شنبه که آنها برنامه ریزی برای اقامت در مسابقه حداقل از طریق سوپر شنبه مسابقات این هفته آینده از جمله سنسور. الیزابت وارن و ctq و همچنین پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana.

اما فشار خواهد بود بخصوص در روزهای آینده در Klobuchar و Buttigieg. پس از قول لحظات در آیووا و نیوهمشایر دو به شدت سفید متحده نه نامزد نشان داده است هر گونه قدرت قابل توجهی با اقلیت رای دهندگان که بسیار مهم برای دموکرات ها در انتخابات عمومی ،

پس از آن وجود دارد بلومبرگ که وارد این مسابقه اواخر پس از تعیین بایدن بود ضعیف تر از حد انتظار نامزد شده است. او قلم افتتاحیه مسابقات است اما ریخت و صدها میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی به سوپر شنبه متحده به امید racking تا بزرگ نماینده بالغ.

در حالی که بلومبرگ انتخاباتی بخش خصوصی اذعان کرد که بایدن است به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک دست انداز از کارولینای جنوبی برنده مبارزات انتخاباتی هنوز هم معتقد است که سابق شهردار نیویورک می تواند برنده شدن در یک تعداد انگشت شماری از کشورهایی که رای در روز سه شنبه از جمله آرکانزاس, آلاباما, اوکلاهما, ویرجینیا و کارولینای شمالی تمام متحده او را barnstormed در روزهای اخیر.

“مایک بلومبرگ بوده است نه در انتخابات و در عین حال گفت:” کوین Sheekey بلومبرگ را مدیر کمپین. “ما مشتاقانه منتظر به روز سه شنبه.”

بایدن انتخاباتی نشده نقشه برداری کشورهای که در آن فکر می کند معاون سابق رئیس جمهور می تواند به پیروزی در سه شنبه, اما آن را eyeing قوی پس از اتمام در متحده با بزرگ سیاه و سفید جمعیت: ویرجینیا و کارولینای شمالی و تنسی آرکانزاس و Alabama.

بایدن ندارد زمان برای ایجاد روابط شخصی در آن آمده است که او در کارولینای جنوبی یک دولت او بازدید 30 برابر بیش از سال گذشته و یا پول برای ساخت کمپین زیربنایی که انجام او را به چهار پیروزی عظیمی.

اما باز گشت روایت می تواند یک نیروی سیاسی قدرتمند یکی بایدن امیدوار است او می تواند سرمایه گذاری در طول این بعد مهم روز برای مبارزات انتخاباتی خود را.

در یک عاطفی آدرس به هواداران در کارولینای جنوبی روز شنبه اعلام کرد: “برای همه کسانی که از شما که بوده ام زدم شمارش خارج و به سمت چپ پشت سر, این است که مبارزات انتخاباتی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im