بایدن: بهتر است کودک مراقبت از سالمندان می تواند ایجاد 3 میلیون شغل

جو بایدن می خواهد به صرف بیش از سه چهارم از یک تریلیون دلار به طور چشمگیری بهبود مراقبت از همسر آمریکایی و تقویت خانواده های کم درآمد مالیاتی اعتبارات و ارائه پیش دبستانی برای همه 3 – و 4-ساله — بخشی از presumptive حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری را طرح بزرگتر برای بازسازی اقتصاد ویران شده توسط coronavirus.

پرده برداری از سه شنبه این پیشنهاد این است که میله میله به هزینه $775 میلیارد بیش از 10 سال طراحی شده است برای ایجاد 3 میلیون شغل جدید برای مراقبت از افراد مسن و بهبود ارائه آموزش های اولیه به کودکان است. بایدن وعده به پرداخت هزینه برای آن با کاهش معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات با درآمد سالانه $400,000-به علاوه در حالی که همچنین افزایش رعایت موجود در قانون مالیات برای بالا بگیر.

معاون سابق رئیس جمهور در حال برنامه ریزی برای ارائه جزئیات بیشتر در طول یک بعد از ظهر سخنرانی در نزدیکی خانه اش در ویلمینگتون ،

“همه گیر شده گذاشته لخت فقط چقدر سخت است برای مردم در این کشور برای پیدا کردن دسترسی به کیفیت مراقبت نیاز آنها را برای خود و یا به حقه بازی مسئولیت های کاری و همچنین مراقبت از اعضای خانواده” بایدن کمپین نوشت: در 10-صفحه: اعلام این طرح است.

آن را نشانه سوم تخته از بایدن را طرح بزرگتر برای بازسازی پس از coronavirus اقتصاد پس از 2 تریلیون دلار محیط زیست پیشنهاد او هفته گذشته منتشر شد و 700 میلیارد دلار طرح پرده برداری هفته قبل به دنبال افزایش دولت خرید از آمریکا مبتنی بر کالا و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه است. بایدن در تلاش برای نشان دادن برای رای دهندگان چگونه coronavirus می تواند فرصت های موجود برای رشد شغلی جدید اولویت های سیاست در مقابل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که وعده داده شده برای بازسازی اقتصاد قوی تر از همیشه است اما در غیر این صورت تلاش برای بیان آنچه که او امیدوار است برای به انجام رساندن با یک دوم.

ارشد بایدن کمپین مقامات توصیف مراقبت-دادن طرح به عنوان یک “هسته ستون” از نامزد خود را بهبود اقتصادی طرح گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران شد که در آن یک کلید مهم برای “مردم بازگشت به کار” در پی بیماری همه گیر و افزایش بیکاری را برانگیخت.

در زیر پیشنهاد بایدن پاکستان به ارائه برای برآورد شده 800,000 مردم در انتظار خانه و جامعه خدمات تحت مدیکید. او می خواهد به گسترش جایگزین به نهادی برای مراقبت از همه مسن تر آمریکایی ها در حالی که کمک به جانبازان با پر کردن ده ها هزار نفر از جای خالی در امور جانبازان و امکانات در سراسر کشور است. او همچنین وعده برای آموزش و استخدام 150,000 جدید سلامت جامعه کارگران در جوامع محروم و 35,000 بیشتر برای مبارزه با مواد مخدر بحران علاوه بر ایجاد یک 100,000 عضو بهداشت عمومی کار سپاه.

این بایدن کمپین اشاره کرد که coronavirus است مجبور به مدارس نزدیک را ترک کرده است و بسیاری از والدین به شدت دستکاری شغل تمام وقت و مراقبت از کودک اما آن طرح استدلال می کند که “حتی قبل از همه گیر میلیون ها نفر از پدر و مادر تلاش برای پیدا کردن یک فضا برای کودک خود را در کیفیت مراقبت و آموزشی تنظیم نگه داشتن پدر و مادر — در درجه اول مادران — از نیروی کار است.”

بایدن می گوید او می تواند ثابت که با یک مشترک دولت فدرال جهانی prekindergarten برنامه در حالی که همچنین ارائه کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط به $8,000 اعتبار مالیاتی برای کمک به پرداخت برای مراقبت از کودکان. او قصد دارد برای ارائه پرداخت را افزایش می دهد به کودک مراقبان و اوایل مربیان و پاداش به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان کار در غیر متعارف از ساعت, در حالی که در حال گسترش خانواده های دسترسی به مدرسه ، آخر هفته و مراقبت در تابستان.

بایدن همچنین قصد دارد برای افزایش تعداد مراکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور با ارائه اعتبار مالیاتی به صورت مستقيم و بودجه فدرال برای کسب و کار حاضر به آنها را ساخت.

“ملت ما با آن مواجه عظیم کمبود امکانات مراقبت از کودک قبل از همه گیر” بایدن طرح اطلاعیه می گوید: “و این کمبود تنها شدت یافته پس از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im