بایدن بهترینها مغلوب ساختن پیشی جستن در فاکس نیوز WashPost/ABC اخبار انتخابات آزمون

جو بایدن ضربان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نه امتیاز در یک سر-به-سر رای گیری آزمون, بر اساس یک نظرسنجی فاکس نیوز.

این نظرسنجی تلفنی انجام مارس 21-24 نشان داد معاون سابق رئیس جمهور آینده 49 درصد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از 40 درصد است. یکی دیگر از 11 درصد را برای رای دادن به شخص دیگری و یا مردد هستند. ماه گذشته بایدن که پیش توسط 49-41 درصد است.

بایدن حفظ مزیت خود را در میان رای دهندگان بسیار علاقه مند در انتخابات, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 52% به 43% و دارای 48% به 40% لبه در میدان نبرد متحده نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد.

بایدن را استفاده می کند می تواند به 25 امتیاز 57 درصد به 32 درصد در شهرستان که در آن هیلاری کلینتون و تهمت بود در عرض 10 امتیاز در سال 2016.

فاکس نیوز نظرسنجی یک حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 3 درصد است.

در همین حال واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی یکشنبه منتشر شد نشان داد بایدن پیش رو 49% به مغلوب ساختن پیشی جستن 47%. زمانی که نظرسنجی اقدامات تنظیمات در میان همه بزرگسالان بایدن می ایستد در 50 ٪ و مغلوب ساختن پیشی جستن در 44٪.

در میان رای دهندگان ثبت شده که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن 55 درصد می گویند آنها بسیار مشتاق در مورد حمایت او در حالی که 32 درصد می گویند که آنها تا حدودی مشتاق. در میان بایدن را حامیان 28 درصد می گویند آنها بسیار مشتاق در حالی که 46 درصد تا حدی مشتاق.

پست-ABC اخبار نظرسنجی یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد است.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>