بایدن اعلام سیاست جدید تلاش ها با هدف رای دهندگان سیاه

Presumptive دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری جو بایدن کمپین روز دوشنبه پرده برداری گسترده سیاست هدفمند در جهت کمک به کاهش نژادی ثروت و سلامت شکاف میان سیاست های جدید با هدف رسیدن به سیاه و رای دهندگان.

به عنوان بخشی از گسترده برنامه های معاون سابق رئیس جمهور متعهد به باز کردن یک جدید اعتباری گزارش آژانس است که می تواند در رقابت با Equifax, Inc Experian Plc و TransUnion و با توجه به مبارزات انتخاباتی به حداقل رساندن نژادی و نابرابری در وام.

“امروز گزارش های اعتباری صادر شده توسط تنها سه شرکتهای بزرگ خصوصی هستند مملو از مشکلات: آنها اغلب حاوی اشتباهات آنها را ترک بسیاری از اعتبار نامرئی “با توجه به منابع مورد استفاده برای تولید یک نمره اعتباری و آنها را به کمک نژادی و نابرابری گسترش آفریقایی مالکیت خانه گاف” بایدن کمپین در بیانیه ای گفت.

معاون سابق رئیس جمهور نیز وعده داده شده یک اعتبار مالیاتی جدید برای اولین بار صاحب خانه 900 میلیون دلار بیش از هشت سال به سرمایه گذاری تلاش برای نجات 12,000 زندگی در بالای جرم و جنایت شهرستانها و همچنین برای گسترش کسب و کار کوچک تلاشهای دولت برای قرض دادن پول به آفریقایی آمریکایی متعلق به شرکت. طرفداران می گویند که تعداد کمی از کسانی که کسب و کار شده اند قادر به ضربه بزنید فدرال برنامه های امداد در طول شیوع کروناویروس به دلیل تبعیض آمیز شیوه های وام دهی.

بایدن به دنبال سرنگون کردن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات. سیاه رای دهندگان بودند حیاتی در کمک به بایدن غلبه بر زود تلفات اولیه حزب خود را برای تبدیل شدن به دموکراتها presumptive نامزد. به شدت دموکراتیک و گروه های قومی نیز در نظر گرفته شده ضروری در بایدن در تلاش برای پیروزی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن نیز مشتاق را به نفع خود بیش از لیبرال ترین جناح از حزب خود. رای دهندگان که مورد علاقه نامزدها از جمله سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز مورد علاقه بیشتر محدودیت های بانکی و صنعت خدمات مالی. سیاست های اعلام شده در دوشنبه عبارتند از: گسترش جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون عادلانه-اعطای وام به قانون حاکم بر بانک ها شامل وام مسکن و شرکت های بیمه.

22-صفحه بایدن سیاست پیشنهاد شامل برخی از سیاست های این کمپین قبلا اعلام شده با طرح های جدید است که به کمپین گفت که می تواند کمک به پاک کردن شکاف بین سیاه و سفید آمریکایی ها از نظر ثروت, درآمد, آموزش, عدالت کیفری و سلامت.

یک بایدن کمپین رسمی گفت: نامزد خواهد بود کار به معرفی بیشتر مربوط به سیاست در مسائل زیست محیطی و دیگر مناطق از نگرانی به رای دهندگان در هفته های آینده.

(گزارش شده توسط Trevor Hunnicutt; ویرایش توسط جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de