بایدن موافق با دروازه ما باید پیاده سازی مستند

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن روز جمعه گفت که او موافق با بیل گیتس’ ارزیابی آمریکا باید پیاده سازی ملی مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حداقل “برای هم بودن.”

“من فکر کردم بیل گیتس بود واقعا روشنگری” (سی ان ان در آخرین شب) بایدن گفته اندرسون کوپر در طول مجازی تاون هال نشست در سی ان ان.

“من آرزو می کنم هر کس می تواند دیده می شود که برنامه. چرا ما نه گمراه در کنار مطمئن شوید که ما در حال رفتن به یک تکرار. چه اتفاقی می افتد اگر در واقع ما نمی قفل کردن در سراسر کشور ما را ترک مکان های دیگر ما پیدا کنید چون ما شده اند قادر به تست هر کس که وجود دارد این است که قیام و یا موج جدیدی از کروناویروس و ما در همان معامله است.”

بایدن همچنین گفت که او فکر می کند که آمریکایی ها نیاز به خود منزوی تا اواخر ماه مه.

“بر اساس اطلاعات من از کارشناسان پزشکی, آنها نشان می دهد به من که آن را بیشتر به احتمال زیاد مدتی پس از 31st مه به ماه ژوئن قبل از ما خواهد بود که در موقعیت” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

“اما هیچ کس نمی داند برای برخی. چه ما نمی دانیم این است که آن را یک انتخاب نادرست می گویند که شما یا باز اقتصاد و یا همه چیز را به جهنم می رود. . . . شما می توانید این اقتصاد رشد می کنند تا زمانی که شما در مقابله با این ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>