بایدن پیت بوتیگیگ، مقامات سابق اوباما را به تیم انتقالی اضافه کرد

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جو بایدن روز شنبه رقیب اولیه سابق دموکرات پیت بوتیگیگ را به همراه مقامات ارشدی که در زمان باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا خدمت می کردند، به یک تیم انتقالی گسترش یافته کاخ سفید اضافه کرد.

بایدن چهار کرسی مشترک جدید به این تیم به رهبری متحد دیرینه اش تد کافمن اضافه کرد: میشل لوژان گریشام فرماندار نیومکزیکو، جفری زینتس مشاور اقتصادی سابق اوباما، سدریک ریچموند نماینده لوئیزیانا و مشاور کمپین او آنیتا دان.

او همچنین بوتیگیگ، کهنه سرباز و شهردار سابق ساوت خم، ایندیانا را به همراه سالی ییتس معاون سابق دادستان کل، و سوزان رایس، مشاور امنیت ملی اوباما که در لیست کوتاه قرار داشت تا همسر در حال اجرا بایدن باشد، نام برد.

کافمن گفت: ما در میان پشت پرده بحران جهانی سلامت و اقتصاد مبارز برای این گذار آماده می کنیم. “این یک گذار مانند هیچ دیگر است، و تیم در حال مونتاژ به جو بایدن کمک خواهد کرد تا چالش های فوری پیش روی کشور ما در روز اول را برآورده کند.”

کافمن گفت تخصص اعضای هيات مشورتی به بايدن کمک خواهد کرد تا به همه ي همه ي جاری کروناویروس که همچنان به ويران کردن آمريکا ادامه می دهد، و رکود اقتصادی پاسخ دهد.

ژنرال سابق جراح ویوک مورتی که به بایدن در مورد پاسخ همه گیر مشاوره می دهد نیز به تیم انتقالی پیوسته است.

Zients با در دست گرفتن پس از rollout botched از وب سایت ثبت نام Obamacare در سال 2013 وظیفه شد. لوژان گریشام سابقه سلامت و پیری دارد و پاسخ کروناویروس ایالت خود را رهبری کرده است.

از دیگر اعضای تیم انتقالی جدید می توان به ترزا رومرو، رئیس کارگران مزرعه متحد، لونی استفنسون، رئیس اخوان بین المللی کارگران برق و تونی آلن، رئیس دانشگاه ایالتی دلاور سیاه پوست تاریخی اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im