بایدن مدعی تارا Reade می گوید او باید رها و خارج از مسابقه

سابق سنا مشاور تارا Reade گفت: presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن باید اذعان او ادعا می کنند که او sexually assaulted او درست است و ترک سال 2020 ریاست جمهوری.

“من و شما وجود دارد, جو بایدن. لطفا گام به جلو و پاسخگو. شما باید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده” Reade گفت: در طول او برای اولین بار در دوربین مصاحبه انجام شده توسط سابق شبکه لنگر madadi. این ویدئو ارسال شده در کلی حساب توییتر.

پرسید: اگر بایدن باید پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد Reade گفت: “من آرزو می کنم او را اما او نمی خواهد. من آرزو می کنم او خواهد بود. این که چگونه من احساس عاطفی است.” او اضافه کرد که آن را “کمی دیر” به صورت بایدن به عذر خواهی به او.

این بایدن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در Reade اظهارات در این ویدئو.

بایدن را رد کرده است Reade ادعا می کنند که زمانی که او کار می کرد برای سنا در سال 1993 او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در کاپیتول هیل ساختمان اداری قرار داده و دست خود را تا دامن او و تجاوز جنسی با انگشتان دست خود را.

“این ادعا است که به سادگی درست نیست این اتفاق رخ نداد” بایدن گفت: در هفته گذشته. “در حال حاضر دانش من که این درست نیست هیچ کاری نمی کند به لرزش باور من این است که زنان باید قادر به شنیده می شود که تمام ادعاهای جدی گرفته شود.”

Reade این اتهامات را متزلزل دموکرات که در حال کشتی با حمایت خود از #MeToo جنبش در برابر آزار و اذیت جنسی و تجاوز علیه زنان در محل کار و حمایت خود را از بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de