فروش دوچرخه موج با آمریکایی ها مشتاق به حرکت دوباره

مایک اولسون که صاحب 13 مغازه دوچرخه در اورگان و کالیفرنیا نشده تا به حال یک لحظه از صلح.

پس Covid-19 ضربه مشتریان شده اند تا پوشش خارج دوچرخه خود را از گالری و بازحمت حرکت کردن دوچرخه فروشگاه مغازه ها هر روز و گاهی دو ساعت. مدل های از همه نوع شده اند پرواز کردن درب خروج اولسون در مبارزه برای ماندن نگردند.

“آن دیوانه شد و انتظار نمی رود” اولسون گفت. “ما فقط شاهد تعداد زیادی از مشتریان جدید است. مشتریان آوردن خود را از تار عنکبوت پوشیده دوچرخه و گرفتن آنها تنظیم شده است.” دوچرخه فروش شد تا 30 درصد در آوریل و افزایش یافته است 60% تا کنون در اولسون گفت. او در حال حاضر در تلاش برای استخدام 40 بیشتر کارکنان برای پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

دوچرخه مغازه ها در سراسر کشور شاهد افزایش تقاضا است. با ورزشگاه بسته شده و برخی از مصرف کنندگان روشن به دوچرخه برای ورزش و تسکین استرس. پدر و مادر امیدوار بودند بچه های خود را — ماندن از مدرسه به خانه می سوزاند تا خود را مقید کردن انرژی است. همانطور که آمریکا به آرامی بازگشایی مسافران در حال تبدیل شدن به دوچرخه به دور ماندن از جمعیت در مترو و اتوبوس. بیش از 80 درصد از آمریکایی ها با دیدن دوچرخه سواری به عنوان امن تر از در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی با توجه به مارس نظرسنجی از 1000 آمریکایی تولید کننده Trek Bicycle که یکی از بزرگترین فروش نام های تجاری در ایالات متحده و محقق موتور بینش.

به عنوان یک نتیجه $54 میلیارد جهانی دوچرخه سواری در بازار که رشد 6.9 درصد در سال گذشته باید ببینید برخی از جاده ها-دوچرخه دسته بندی ها شلیک کنید تا 35 درصد در این سال با توجه به WinterGreen پژوهش مستقر در لکزینگتون ماساچوست. قبل از همه گیر این صنعت تا حد زیادی راکد شد با باطری e-دوچرخه و ماسه دوچرخه نشان از رشد و فروش سنتی دوچرخه های جاده رو به کاهش.

مقدار رشد در ماه های اخیر شده است در ایالات متحده, که در آن مغازه ها دوچرخه تلقی می شد ضروری کسب و کار و اجازه اقامت در بسیاری از کشورهای. (در بخش هایی از اروپا آنها بسته شدند). این فروشگاه ارائه آنلاین فروش منظقه وانت و تحویل. بسیاری از آنها تنها با اجازه دادن به یک مشتری در یک زمان و در حال قرار دادن آیتم های لباس های مشتریان سعی در “پاکسازی منطقه” که در آن محصولات دست نخورده باقی بماند در حالی که برای. با آب و هوا در تابستان نزدیک ترین دوچرخه-صاحبان فروشگاه ها انتظار می رود تقاضای بالا به گذشته برای یک ماه دیگر.

سوال این است: آیا آن را یک مد زودگذر خواهد شد و یا از آن گذشته است ؟ سوزان Eustis ارشد اجرایی WinterGreen فکر می کند دومی. جدید کروناویروس است که انتظار می رود به باقی می ماند یک خطر برای سه سال آینده.

“مردم به استفاده از دوچرخه برای جلوگیری از خطر در آن زمان” او گفت:.

جاده و کوهستان در $450 $1,000 محدوده قیمت محبوب ترین با توجه به شهری Cyclery فروشگاه در شرق Orange, New Jersey. این دوچرخه تقریبا فروخته شده و در حال حاضر مشتریان خوراکی محبوب رنگ نارنجی و فیروزه ای و غیر معمول اندازه های چنین به عنوان فوق العاده کوچک و فوق العاده بزرگ گفت: مالک Ozzie هانسن.

“مردم بسیار از جان گذشته برای دوچرخه” هانسن گفت. فروش تا 300 درصد در مقایسه با یک سال پیش, او گفت:.

E-دوچرخه تقاضا نیز با توجه به حرکت سازان فروشگاه دوچرخه در اشویل که دارای سه مکان. این Ashville فروشگاه فقط به حال خود بهترین ماه تا کنون رزرو, خرید و فروش $374,000 در مارس — بیشتر از آنچه زنجیره ای سه فروشگاه های همراه فروخته شده در قبل سابقه و رکورد در ماه سپتامبر سال 2019.

“و ما در حال انجام آن در بیشتر ساعت محدود و محدود تر کارکنان” سعید بن Hinker مدیر فروشگاه. “ما در بخش خدمات است که یک جامد دو هفته شاید سه هفته است.” فروشگاه تقریبا از بچه های دوچرخه, او گفت:. خوشبختانه برخی از تولید کنندگان در حال انتقال محموله در نظر گرفته شده برای اروپا به فروشگاه.

با تولید کنندگان کم در سهام جبه دوچرخه در نیویورک در حال حاضر در تلاش برای گرفتن عرضه از شخص ثالث فروشندگان. فروش دو برابر آنچه آنها از یک سال پیش گفت: مدیر خواهد آلوارادو. در روز آخر هفته او به فروش 80 دوچرخه از بین 30 تا 40 در قبل از Covid-19 بار.

به عنوان عرضه بحران همچنان قیمت خونتان در eBay: برخی از کودکان و نوجوانان دوچرخه ارائه شده در بیش از دو لیست قیمت در فروشگاه به طور منظم.

نشانه هایی وجود دارد که کمبود در حال کاهش در حال حاضر که چین که در آن بسیاری از دوچرخه تولید است که بر اساس اتحاد بازگشایی آن کارخانه ها پس از تعطیلی در پایان ژانویه به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای مهار این ویروس.

“این است که زمان از سال زمانی که آنها در حال ساخت دوچرخه که قرار بود در ایالات متحده در ماه مه و ژوئن گفت:” اریک Bjorling نام تجاری مدیر در Trek Bicycle که دوچرخه هم ساخته شده در هلند و آلمان. “ما شاهد هزاران نفر از دوچرخه ورود هر روز در حال حاضر ما فکر می کنیم ما از طریق بدتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de